Materiał Partnera

Projektowanie, budowa i montaż przepięknych kominków

Projektowanie, budowa i montaż przepięknych kominków

Kominek w salonie, czy sypialni to symbol nowoczesności, luksusu, a także wysublimowanego gustu nawiązującego do tradycji. Te elementy wnętrzarskie, które pełnią zarówno funkcję grzewczą, jak i dekoracyjną pasują do stylu eleganckiego, klasycznego, retro, wiejskiego, rustykalnego, skandynawskiego, modernistycznego, czy też awangardowego. Liczy się bowiem dobry projekt i montaż – tym zaś zajmują się takie pracownie jak firma Kominki Kowalczyk.

Funkcjonalność i wysoka estetyka kominków

Pracownia Kominki Kowalczyk jest bardzo ceniona i znana w branży dzięki swojej szerokiej ofercie produktowej i usługowej. Firma ta oferuje bowiem pełne zaprojektowanie kominka w domu, firmie, czy w obiekcie publicznym w zgodzie z najwyższymi standardami funkcjonalności, a także estetyki. Potwierdzeniem tego jest bogate portfolio projektów i wykonanych realizacji tradycyjnych kominków rustykalnych, stylowych kominków portalowych, nowoczesnych obudów kominowych, ciekawych piecyków wolnostojących, kóz, a także biokominków. Pracownia ta oprócz tego zajmuje się również dystrybucją akcesoriów kominkowych, takich jak np. szyby czy uszczelki, a także całych systemów: wkładów kominowych ze stali żaroodpornej.

Od projektu po wykończenie

Olbrzymią zaletą pracowni Kominki Kowalczyk jest kompleksowa obsługa klientów. Przygotowanie odpowiedniego systemu kominkowego polega na wykonaniu wizji lokalnej, przygotowaniu bilansu energetycznego, określeniu stylu wnętrza i jakości materiałów wykończeniowych, a także architektonicznego rozmieszczenia instalacji grzewczej oraz wentylacyjno-kominowej. Tak szeroka analiza pozwala na zaprojektowanie i wybudowanie pięknego kominka, który będzie nie tylko zachwycał nasz wzrok, ale który zapewni również dodatkowe źródło ciepła, gwarantujące wymierne oszczędności finansowe. Osoby, które budują dom, powinny pamiętać o tym, aby zgłosić się do pracowni Kominki Kowalczyk już w fazie projektowania budynku. Pozwoli to uniknąć różnego rodzaju przeciwności, które  zwiększają koszty wykonawstwa całego systemu – konieczność odpowiedniego przystosowania.

Usługi kamieniarskie

Firmy zajmujące się montażem i budową kominków najczęściej działają również w branży kamieniarskiej, która ściśle związana jest z wykonawstwem tego typu systemów dekoracyjno-grzewczych. Pracownicy przedsiębiorstwa Kominki Kowalczyk posiadają zatem szerokie kompetencje projektowo-wykonawcze dotyczące obróbki kamienia naturalnego, co pozwala wykonywać niepowtarzalne aranżacje z wykorzystaniem marmurowych, gnejsowych, czy granitowych parapetów, schodów, okładzin kamiennych, a także blatów kuchennych.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz