Materiał Partnera

Projekt kuchni na wymiar w wersji online? Stwórz piękne pomieszczenie bez wychodzenia z domu!

Projekt kuchni na wymiar w wersji online? Stwórz piękne pomieszczenie bez wychodzenia z domu!

Kuchnia to centralne miejsce w domu, w którym przebywamy dużą ilość czasu. Ważne jest zatem to, aby była ona wykonana solidnie, aby była atrakcyjna wizualnie, funkcjonalna, a także, co bardzo ważne bezpieczna i spersonalizowana do naszych potrzeb. Dzisiaj wszystkie te wyznaczniki można osiągnąć w jeden prosty sposób. Zlecając pracowniom stolarskim wykonanie kuchni na wymiar, po wcześniejszej wizji lokalnej. Ale czy na pewno jest to jedyna opcja? Odpowiedź brzmi NIE! Dzisiaj na rynku działają nowoczesne firmy, które dzięki kreatorom internetowym, pozwolą stworzyć Ci kuchnię marzeń, bez wychodzenia z domu! Dowiedz się, na czym to polega.

Krok pierwszy – przejrzyj katalogi internetowe

Firmy oferujące projektowanie i wykonawstwo kuchni na wymiar w wersji online, zapewniają na swoich stronach specjalne katalogi. To one pozwalają określić kolory szafek, ich rodzaj, a także takie elementy, jak typy uchwytów, czy też blatów. Ułatwieniem w procesie personalizowania własnej kuchni, jest kierowanie się katalogowymi stylami – dzisiaj popularne są zarówno ten klasyczny, jak i prowansalski, czy też skandynawski.

Krok drugi – prześlij dokumenty architektoniczne

Drugim etapem tworzenia kuchni na wymiar w wersji online, jest przesłanie do danej pracowni dokumentów architektonicznych, lub stworzenie ich na własną rękę. Wystarczy wykonać dokładne pomiary, z uwzględnieniem wielkości okien, rozmieszczeń wentylacji, czy gniazdek, a także spadów, aby móc nanieść je na rysunek poglądowy, stanowiący podstawę prac. Zawsze jednak rekomendowane jest przesyłanie opracowań architektonicznych.

Krok trzeci – projektowanie kuchni

Po wybraniu odpowiedniej wersji kuchni z katalogu i przesłaniu wymiarów pomieszczenia, firma współpracująca z Tobą online, przejdzie do działań projektowych. Zawsze kończyć się one powinny przesłaniem odpowiedniego projektu, wraz z nowoczesnymi wizualizacjami pomieszczenia, uwzględniającymi również sprzęty AGD. Po akceptacji opracowania, Twój wykonawca przejdzie do działań wykonawczych, oczywiście po sfinalizowaniu procedury złożenia zamówienia.

Wybierz dobrą firmę!

Firm o profilu, który został przedstawiony powyżej, jest w Polsce niewiele. Jedną z nich jest jednak przedsiębiorstwo MEBLEKUCHENNE.pl, które na swojej stronie internetowej świadczy szerokie usługi e-commerce, związane ze sprzedażą od pełnych kompletów mebli, po same fronty szafek. To tam również zapoznasz się z ideą projektowania kuchni na wymiar drogą online. Projekt wymarzonego pomieszczenia, przy podjęciu współpracy, jest zaś całkowicie bezpłatny! 

Opracowanie:
Lesko, Parkowa 5
tel. 504 505 113
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz