Materiał Partnera

Profesjonalne zastosowanie mebli ze stali nierdzewnej.

Profesjonalne zastosowanie mebli ze stali nierdzewnej.

Meble wykonane ze stali nierdzewnej znalazły powszechne zastosowanie przede wszystkim wszędzie tam, gdzie przetwarzane są produkty spożywcze. Ich powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości, trwała oraz odporna na wysokie temperatury i korozję. Dodatkowo meble te są niezwykle wytrzymałe i mogą być poddawane dużym obciążeniom. Producenci często przygotowują je pod indywidualne zamówienie.

Stalowe stoły masarskie, piekarskie i sklepowe.

Stół tego typu jest podstawowym elementem wyposażenia w zakładach zajmujących się rozbiorem mięsa, przygotowywaniem wędlin i szynek. Wykonane ze stali nierdzewnej stoły mają idealnie gładkie powierzchnie umożliwiające utrzymanie higieny. Mają niezbędne atesty dopuszczające do kontaktu z żywnością. Znanym producentem wyposażenia dedykowanego dla przemysłu spożywczego jest firma Olmar-stal s.c., która oferuje Klientom wysokiej jakości produkty odpowiednio dostosowane do potrzeb.

Zastosowanie wózków i regałów ze stali nierdzewnej.

W branży, która zajmuje się przetwórstwem czy przechowywaniem żywności, regały stalowe są niezbędnym elementem umeblowania. Dzięki zastosowanej konstrukcji ze stali nierdzewnej meble dają 100% pewności, że produkty mięsne, pieczywo oraz wyroby cukiernicze będą miały zapewnione optymalne warunki. Ich wytrzymałość na obciążenia to nawet 250 kg na jedną półkę.

Wózki stalowe znajdują zastosowanie do:

  • magazynowania żywności,
  • przechowywania w chłodniach,
  • składowania i przewożenia pieczywa, ciast,
  • do wędzenia wyrobów mięsnych i ryb.

Jak utrzymać czystość mebli ze stali nierdzewnej?

W zasadzie można powiedzieć, że stal nierdzewna to materiał, który umożliwia utrzymanie czystości w nawet największej kuchni lub hali produkcyjnej. W jej składzie znajduje się chrom, który w połączeniu z tlenem tworzy warstwę chroniącą przed korozją. Gładka powierzchnia, brak porowatej  struktury zapobiega gromadzeniu się zabrudzeń. Stalowe stoły gastronomiczne można swobodnie myć za pomocą wody i wodnego roztworu płynu do mycia naczyń.

Wybór producenta mebli ze stali nierdzewnej.

Przede wszystkim należy wybrać wysoką jakość produkowanych elementów wyposażenia lokalu gastronomicznego, które będą służyły latami. Polska firma Olmar-stal s.c. specjalizuje się w urządzeniach i meblach ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Wykonywane są z materiałów, które spełniają najwyższe normy europejskie. Mają długoletnie doświadczenie w produkowaniu regałów, stołów i wózków znajdujących zastosowanie w zakładach masarskich, pizzeriach, piekarniach i kuchniach hotelowych. Zakup odpowiednich mebli to inwestycja, która będzie służyła latami.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz