Materiał Partnera

Profesjonalne usługi związane z obróbką stali

Profesjonalne usługi związane z obróbką stali

Obróbka wyrobów stalowych daje możliwość ich idealnego dopasowania do konkretnych zastosowań. W ten sposób klient otrzymuje produkt precyzyjnie dostosowany do jego wymagań i oczekiwań, jednak w zakresie obróbki konieczny jest wybór odpowiedniej firmy realizującej tego typu usługi. Jedną z nich jest KKS Steel – czym konkretnie może się zająć w ramach świadczonych czynności?

Cięcie, gięcie i wiele innych

Blacha jest jednym z materiałów najczęściej poddawanych obróbce. W ten sposób uzyskiwane są elementy o pożądanym kształcie i wymiarach, dzięki czemu można je dopasować do konkretnego zastosowania. Obróbką blachy zajmuje się firma KKS Steel, która w tym zakresie proponuje m.in. jej cięcie. Do tego procesu wykorzystywane są przez specjalistów piły taśmowe, ale w ofercie znajduje się jeszcze cięcie plazmą, wodą, laserem bądź gilotyną. Wiele metod stosowanych przez KKS Steel daje możliwość wyboru tej, która zagwarantuje klientowi satysfakcjonującą jakość obróbki blachy.

W ramach świadczonych usług KKS Steel jest w stanie także zadbać o gięcie blachy, co wykonywane jest za pomocą specjalistycznej giętarki krawędziowej. Blachy mogą być także z powodzeniem zwijane, co jednak jest procesem wymagającym odpowiedniego doświadczenia i możliwości technicznych. Posiada je renomowana firma KKS Steel, zajmująca się sprzedażą i obróbką wielu wyrobów stalowych. Profesjonaliści mogą zadbać także o perforowanie blachy – charakterystyczne oczka powstające w elementach stalowych mogą mieć różny kształt. Co oferują w tym zakresie fachowcy z KKS Steel?

Blacha idealnie dopasowana

Obróbka stali w postaci perforowania blachy daje możliwość stworzenia oczek perforacji o satysfakcjonującym kształcie. Mogą być one okrągłe, daszkowe, stożkowe, wytłaczane, kwadratowe czy prostokątne. Dzięki rozbudowanym możliwościom obróbki stali, jakimi dysponuje firma KKS Steel, oczka perforacji oferowane są też w wariancie wydłużonym czy miseczkowym. Kolejną z usług świadczonych przez specjalistów w zakresie obróbki stali jest mazerowanie blachy. To wyjątkowa technika nanoszenia powtarzalnego efektu, który gwarantuje spójny wygląd blachy w każdym jej fragmencie.

Mazerowanie blachy to proces realizowany przez KKS Steel głównie na elementach ze stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej. W ten sposób ich powierzchnia charakteryzuje się atrakcyjnym, interesującym wyglądem. W ramach realizowanych czynności firma KKS Steel zajmie się również spawaniem stali kwasoodpornej. Prace z tym związane nie należą do łatwych i wymagają ogromnej precyzji oraz doświadczenia od operatora. Z tego względu KKS Steel zatrudnia wyłącznie najlepszych specjalistów w branży, którzy w sposób profesjonalny zajmują się obróbką stali.

Opracowanie:
Kostrzyn, Nad Strumieniem 3
tel. 512 189 865
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz