Artykuł sponsorowany

Profesjonalne usługi turystyczne: biuro podróży Beskid-Trans

Profesjonalne usługi turystyczne: biuro podróży Beskid-Trans

Sezon urlopowy trwa w najlepsze. Niektórzy są już po długim odpoczynku. Inni wciąż czekają na swoje wymarzone wczasy. Właśnie te osoby, jak i ci wszyscy, którzy planują w niedalekiej przyszłości wybrać się na krajową lub zagraniczną wycieczkę, powinni zapoznać się z ofertą Biura Turystyczno-Przewozowego Beskid-Trans z Żywca. W czym specjalizuje się ta firma i jakie świadczy usługi? O tym w dalszej części artykułu.

Przewozy autokarowe

Głównym obszarem działalności Beskid-Trans Biuro Turystyczno-Przewozowe jest transport autokarowy z wykorzystaniem nowoczesnych pojazdów.

Naszą flotę tworzą autokary marki Mercedes Tourismo, Mercedes Travego oraz Setra 417 GT HD i Setra 415 GT HD. Są to bardzo nowoczesne i wygodne środki transportu wyposażone w pasy bezpieczeństwa na wszystkich fotelach, klimatyzację, DVD, barek oraz toaletę. Tak wysoki komfort jazdy oraz towarzyszące mu poczucie bezpieczeństwa sprawią, że podróż z nami będzie dla Państwa niezwykle miłym wspomnieniem

– mówi pracownik biura przewozowego Beskid-Trans.

Organizacja wycieczek

Podmiotem działalności powyższego biura jest profesjonalna obsługa turystyczna. Zatem w jego ofercie nie mogło zabraknąć organizacji krajowych i zagranicznych wycieczek, kolonii, obozów, a także rezerwowanych w ostatniej chwili wyjazdów zorganizowanych tzw. last minute. Program konkretnych wyjazdów jest uzależniony od wybranego kierunku, ilości dni, budżetu, ale Beskid-Trans zawsze stara się sprostać oczekiwaniom klienta i zaspokoić wszystkie jego potrzeby. Firma organizuje również pielgrzymki autokarowe i lotnicze do miejsc kultu religijnego na całym świecie. W jej ofercie nie mogło także zabraknąć propozycji dla dzieci i młodzieży, takich jak: kolonie, zielone szkoły czy wycieczki do parków rozrywki.

Dodatkowe usługi turystyczne

W dzisiejszych czasach klienci wybierają przede wszystkim te firmy, które zapewniają kompleksowe usługi w danej dziedzinie. Dlatego Beskid-Trans pod pojęciem „profesjonalne usługi turystyczne” zawarł coś więcej niż tylko organizację  przewozów autokarowych. Polecane biuro zajmuje się także między innymi:

  • rezerwacją i sprzedażą biletów różnych firm przewozowych,

  • rezerwacją noclegów na terenie Beskidu Żywieckiego,

  • organizacją wyżywienia,

  • rezerwacją i sprzedażą biletów promowych w całej Europie,

  • sprzedażą ubezpieczeń turystycznych.

Oferta firmy jest naprawdę szeroka i obejmuje wiele obszarów związanych z organizacją wycieczek. Każda usługa świadczona jest na jak najwyższym poziomie, co potwierdzają liczne dyplomy i certyfikaty, które biuro otrzymało w związki z prowadzoną działalnością.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz