Materiał Partnera

Profesjonalne tłumaczenia z języka angielskiego

Profesjonalne tłumaczenia z języka angielskiego

Najpopularniejszy obecnie język obcy, czyli angielski, wciąż nie jest przez wiele osób opanowany choćby w stopniu umożliwiającym komunikację z drugim człowiekiem. Stanowi to spore utrudnienie nie tylko w samych kontaktach międzyludzkich, ale też np. w ekspansji firmy na rynki zagraniczne. Nieocenioną pomocą w wielu sytuacjach jest więc tłumacz przysięgły – biuro Trans-Lingua zatrudnia jedynie wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie dokonać precyzyjnej translacji każdego tekstu sporządzonego w języku angielskim.

Tłumaczenia uwierzytelnione

Nierzadko dokumenty formalne muszą utrzymać moc prawną także po przetłumaczeniu. Ich translacji musi więc dokonać wykwalifikowany, uprawniony tłumacz przysięgły. Tego typu specjaliści pracują w biurze Trans-Lingua Anny Stencel, wykonują oni dokładne przekłady dokumentów urzędowych. Zaliczają się do nich przede wszystkim akty urodzenia, małżeństwa czy zgonu, które wydaje urząd stanu cywilnego. Dopiero po ich przetłumaczeniu przez tłumacza przysięgłego i opatrzeniu specjalną pieczęcią wraz z podpisem nabierają one odpowiedniej mocy prawnej i mogą być wykorzystywane w instytucjach czy urzędach. To samo dotyczy również tłumaczonych przez biuro Trans-Lingua Anny Stencel dokumentów dotyczących samochodu sprowadzonego z zagranicy. Zarejestrowanie pojazdu w Polsce wymaga uwierzytelnionego tłumaczenia, podobnie jak wszelkiego rodzaju umowy czy pełnomocnictwa. Tego typu translacje muszą być przede wszystkim bardzo rzetelne i skrupulatne, wymagają też od tłumacza znajomości nierzadko skomplikowanej terminologii. Warto więc zlecić je profesjonalistom z biura Trans-Lingua Anny Stencel.

Język angielski bez tajemnic

Wiele osób decyduje się na emigrację w celach zarobkowych i za kraj docelowy obiera Anglię. Taki pobyt oznacza konieczność dopełniania różnego rodzaju formalności w języku angielskim, co może stanowić problem nawet dla osób porozumiewających się nim w stopniu komunikatywnym. Skomplikowane zdania, trudne, niespotykane słowa czy fachowe zwroty mogą doprowadzić do nieporozumień, których można jednak uniknąć, wybierając tłumaczy z biura Trans-Lingua Anny Stencel. Mogą oni stanowić nieocenione wsparcie w przypadku chęci rozwoju firmy i ekspansji na rynek międzynarodowy. Relacje biznesowe z zagranicznymi kontrahentami oraz skuteczne działania marketingowe mogą być poprawnie przeprowadzone jedynie dzięki skrupulatnej i dokładnej translacji poszczególnych dokumentów i materiałów. Tłumaczenia języka angielskiego wykonywane przez Trans-Lingua Anny Stencel są więc przydatne w wielu sytuacjach, a wysokie kwalifikacje i umiejętności tłumaczy pozwalają uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.

Opracowanie:
Oborniki, Marii Skłodowskiej-Curie 19
tel. 606 328 524
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz