Materiał Partnera

Profesjonalne sesje zdjęciowe z PHOTO CC, czyli wyjątkowe portfolio warszawskiego artysty

Profesjonalne sesje zdjęciowe z PHOTO CC, czyli wyjątkowe portfolio warszawskiego artysty

Żeby zostać prawdziwym artystą, nie wystarczy posiadać dobrej jakości sprzętu. Ważne jest poczucie estetyki i bogata wyobraźnia, która umożliwia reżyserowanie wyjątkowych zdjęć. Studio PHOTO CC wykonuje kompleksowe usługi – od profesjonalnej sesji ślubnej, aż po zdjęcia do dokumentów i biznesowych portfolio. Dla Piotra Zarzyckiego fotografia to nie tylko praca, ale przede wszystkim największa pasja!

Pomysł na zdjęcia, reżyseria i scenografia

Dobre zdjęcia nie powstają z czystej wiedzy teoretycznej i dobrego sprzętu, a z miłości do sztuki. Fotograf staje się artystą nie wtedy, kiedy robi zdjęcia tylko wtedy, kiedy naciskając spust migawki, działa wedle określonego pomysłu. PHOTO CC podąża według trzech podstawowych reguł: pomysł-reżyseria-scenografia. Spontaniczność też jest ważna, jednak bez określonego planu, sesja to tylko szereg zwykłych, pozbawionych wyrazów zdjęć. Dobrze wykonana fotografia przedstawia wszystkie emocje, które odczuwał model w momencie wykonywania zdjęcia. Patrząc na nie, można wręcz odczuć je na własnej skórze. By osiągnąć tego typu efekt, należy skupić się na wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółach i nacisnąć migawkę w odpowiednim momencie. Magia zdjęć polega na tym, że można na nich uchwycić daną chwilę, która pozostanie pamiątką na zawsze.

Szeroka oferta usług

Prócz ogromnego talentu, studio Piotra Zarzyckiego może zaoferować swoim klientom szeroki zakres usług, w których się specjalizuje. Są to między innymi:

  • Sesje ślubne – w skład pakietu wchodzą zdjęcia w kościele, na uroczystości weselnej oraz niesamowita, artystyczna sesja plenerowa Młodej Pary. Po uprzedniej konsultacji z fotografem może zostać wyreżyserowana w wybranej przez klientów konwencji.
  • Sesje prywatne – nie trzeba być zawodowym modelem, aby wziąć udział w prywatnej sesji zdjęciowej. Można ją zamówić w studio POHOTO CC, dogadując z fotografem wszelkie szczegóły, odnoście jej konwencji oraz szczegółowego planu.
  • Sesje dziecięce – jedna z najpopularniejszych pamiątek z dzieciństwa ostatnimi czasy. Niektórzy rodzice zamawiają sesje dziecięce każdego roku, aby móc obserwować, jak szybko dorasta i zmienia się ich pociecha. Koszt jednej sesji to zaledwie 400 PLN, a pozwala na stworzenie niesamowitej pamiątki.
  • Zdjęcia z uroczystości i eventów – w ofercie znajdują się również fotografie z różnych innych wydarzeń, takich jak chrzciny, imprezy firmowe czy też huczne imprezy urodzinowe np. z okazji 18 urodzin.
  • Zdjęcia biznesowe i do dokumentów – studio specjalizuje się także w profesjonalnym wykonywaniu zdjęć do biznesowych portfolio oraz dokumentów.
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz