Materiał Partnera

Profesjonalna pomoc przy aranżowaniu okien

Profesjonalna pomoc przy aranżowaniu okien

Nowoczesne wnętrzarstwo bardzo duży nacisk kładzie nie tylko na samo wykończenie pomieszczeń, dobór odpowiednich kolorów i mebli, do danego stylu architektonicznego. Obecnie bardzo ważne jest aranżowanie wnętrz domów, biur, urzędów, hoteli, czy restauracji, dzięki wykorzystaniu pięknych zasłon, firan, czy rolet np. rzymskich. Sama zmiana dekoracji może nawet odmienić cały wygląd konkretnego miejsca.

Aranżacja miejsc reprezentacyjnych

Dzisiaj na rynku działają firmy oferujące profesjonalne usługi dotyczące aranżacji przestrzeni, w tym okien. Jest to szczególnie często wykorzystywane przez właścicieli modnych restauracji, a także hoteli, urzędów, czy też różnego rodzaju gabinetów i kancelarii. Na przykładzie lokali gastronomicznych, czy ośrodków wczasowych, można zobaczyć, że to właśnie odpowiednie zasłony, firany, czy też rolety, pomagają w uzyskaniu eleganckiego wyglądu wnętrz, czy też ich przytulności. Dobrze dobrane dekoracje okienne są zatem nawet skutecznym sposobem na budowanie pozytywnego wizerunku danego miejsca. Ważne przy tym jest to, że hotele, czy też restauracje, często stosują zasadę zmiany aranżacji wnętrz w zgodzie z porami roku. Wbrew pozorom nie trzeba do tego przemalowywać ściany, przestawiać mebli, czy kupować nowe lampy, porcelanę, obrazy itd. Wystarczy  zmienić zasłony np. po zimie z ciemnych i aksamitnych, na woalowe w kwieciste wzory!

Firany i zasłony w domu

Firany oraz zasłony w domy, a także inne tkaniny dekoracyjne, mogą skutecznie odmienić wygląd salonu, jadalni, czy też kuchni oraz sypialni. Ważne jest jednak to, aby zawsze dobierać te elementy tak, aby idealnie komponowały się do danego stylu wnętrzarskiego. W przypadku mniejszych przestrzeni warto postawić np. mleczne, długie i wręcz płynące woalowe zasłony, które występują dzisiaj nie tylko w prześwitującym kolorze białym, ale także błękitnym, zielonym, różowym itd. Jeśli chodzi o większe przestrzenie, często strzałem w dziesiątkę, są zasłony lub też firany w krzykliwych kolorach lub wzorach. To jednak, jakie tkaniny powinniśmy wybrać, warto dzisiaj konsultować ze specjalistycznymi pracowniami projektowania wnętrz i aranżacji okien, które zajmują się także sprzedażą właśnie firan, czy zasłon na miarę.

Podejmij współpracę z firmą „Firany Marzeń”

Dzisiaj wielu właścicieli wspomnianych hoteli, czy restauracji, a także domów, zgłasza się do takich firm, jak Firany Marzeń ze Szczecina. To właśnie takie podmioty gwarantują sprzedaż personalizowanych na specjalne zamówienie produktów. Wśród nich można znaleźć rolety rzymskie i austriackie; woale gładkie, haftowane, drukowane; organdyny gładkie i fantazyjne; firany z klasycznymi gipiurami; zazdrostki żakardowe; tiule oraz wiele innych tkanin firanowych, czy dodatków dekoracyjnych do aranżacji okien, czy wnętrz. Zaletą firmy Firany Marzeń, jest jednak wnikliwy proces produkcyjny, który poprzedzony jest często wizją lokalną, dokładnym zapoznaniem się ze stylem danego wnętrza, czy dokonanymi pomiarami. Klienci przez zakupem mogą liczyć również na podglądowe wizualizacje. 

Opracowanie:
Szczecin, Księcia Bogusława X 40
tel. 504 206 754
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz