Materiał Partnera

Produkcja morskich i lotniczych skrzyń drewnianych, opakowań do transportu.

Produkcja morskich i lotniczych skrzyń drewnianych, opakowań do transportu.

Sprawny transport ładunków jest niezwykle ważny. Aby przebiegał sprawnie i bezproblemowo niezbędne jest odpowiednie zabezpieczenie towarów. Znakomicie sprawdzą się do tego celu skrzynie drewniane, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane do przewożenia ładunków na ogromne odległości zarówno drogą lądową, powietrzną, jak i morską. Jakie zalety mają skrzynie drewniane? Jak wygląda proces ich produkcji?

Właściwie zabezpieczony towar jest niezwykle istotny – tylko wówczas dotrze na miejsce w należytym stanie. Do transportu różnego rodzaju produktów idealnie sprawdzają się skrzynie drewniane. Dlaczego warto postawić właśnie na nie?

Skrzynie transportowe

Do największych zalet skrzyni transportowych należy zaliczyć ich wytrzymałość i trwałość. Skrzynie znakomicie zabezpieczają przewożony towar. Chronią go nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także przed wilgocią, promieniowaniem UV, zabrudzeniami oraz kurzem. Jednak to niejedyne atuty skrzyń drewnianych. Warto także zaznaczyć, że umożliwiają one optymalne wykorzystanie przestrzeni załadunkowej, która jest niezwykle ważna dla opłacalności transportu. Skrzynie należy zamawiać u sprawdzonego producenta, który cieszy się renomą w branży jak firma JAREMAR w Chorzowie. Firma oferuje bogaty wybór skrzyni drewnianych, a także palet, platform i stelaży. Wszystkie znajdujące się w ofercie firmy skrzynie transportowe spełniają normy IMPM-15 oraz IPCC i są odpowiednio oznakowane. Jaremar wykonuje także skrzynie na specjalne zamówienie, które dostosowane są do kształtu i rozmiaru przewożonego towaru.

Rodzaje skrzyń transportowych

Do produkcji skrzyń transportowych najczęściej wykorzystuje się drewniane deski, płyty OSB lub sklejkę. Skrzynie dostępne są w wielu rozmiarach zarówno standardowych, jak i wielkogabarytowych. Przy wyjątkowo ciężkich ładunkach warto zdecydować się na zamówienie skrzyń wzmacnianych, metalowymi okuciami. Wszystkie skrzynie przygotowywane są pod wymiar jednostki transportowej, dzięki temu skrzynie transportowe są dostosowane wymiarowo do przewidzianej jednostki transportu ( samochód ciężarowy, kontener, samolot itp).

Skrzynie znakomicie sprawdzają się przy każdym typie transportu – można je z powodzeniem wykorzystywać przy transporcie morskim, lotniczym, jak i lądowym. Zamawiajmy skrzynie drewniane u sprawdzonego producenta, a docenimy ich wysoką jakość, solidność i wytrzymałość.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz