Artykuł sponsorowany

Produkcja kontraktowa w ofercie firmy Vetos Farma

Produkcja kontraktowa w ofercie firmy Vetos Farma

Vetos Farma to ceniony producent preparatów, leków weterynaryjnych, mieszanek dietetycznych i produktów pielęgnacyjnych dla zwierząt. Firma działa na rynku od ponad trzydziestu lat, dostarczając swoim klientom towary o udowodnionej skuteczności działania. Prężny rozwój przedsiębiorstwa zaowocował poszerzeniem oferty o produkcję kontraktową. Dlaczego warto rozpocząć tworzenie własnej marki farmaceutycznej we współpracy z Vetos Farma?

Czym jest produkcja kontraktowa?

Produkcja kontraktowa to model biznesowy, który znakomicie sprawdza się w przypadku branży farmaceutycznej, medycznej, weterynaryjnej czy kosmetycznej. Polega na zleceniu produkcji wybranych towarów firmie zewnętrznej, w tym wypadku Vetos Farma. Zadaniem wytwórcy kontraktowego jest kompleksowa obsługa procesu produkcji – począwszy od doboru surowców, opracowania składów aż po określenie postaci preparatu, projektowanie opakowań i etykietowanie. Producent kontraktowy może też tworzyć leki na bazie receptur dostarczonych przez inwestora lub pomóc mu w optymalizacji składu produktu. Dróg współpracy jest wiele, korzyści z niej płynących - jeszcze więcej.

Jakie są największe zalety produkcji kontraktowej?

Vetos Farma dysponuje nowoczesnym, rozbudowanym zapleczem technologicznym, na które składa się siedem linii produkcyjnych, laboratorium chemiczne i mikrobiologiczne. Podwaliną sukcesu firmy jest też wysoko wykwalifikowany zespół, który może pochwalić się dużym doświadczeniem w tworzeniu różnorodnych preparatów i leków dla stomatologów, weterynarzy i innych przedstawicieli branży medycznej. Klienci biznesowi, którzy zdecydują się na produkcję kontraktową w Vetos Farma, może liczyć na pełną maksymalizację zysków, obniżenie kosztów produkcji, dostęp do najnowocześniejszej infrastruktury i doskonale wyszkolonych specjalistów.

Eksperci z Vetos Farma wesprą inwestora na każdym kroku tworzenia własnej marki preparatów farmaceutycznych. Pomogą również w opracowaniu dokumentacji rejestracyjnej i wypromowaniu produktu na rynku. Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Okoniewscy, którego częścią jest Vetos Farma, eksportuje swoje towary do Rosji, Portugalii, Czech, Niemiec, Grecji, Austrii, Ukrainy, Łotwy, Białorusi, Pakistanu, Kataru, Libii, Litwy, Macedonii, Rumunii, Algierii i Albanii. Tak różnorodny rynek zbytu to dla inwestora ogromna szansa na zaistnienie w branży i zdobycie stałej grupy odbiorców.

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na współpracę z firmą Vetos Farma?

Vetos Farma dokłada wszelkich starań, by jakość preparatów tworzonych w ramach produkcji kontraktowej była jak najwyższa. Dotyczy to każdego etapu fabrykacji. Pracownicy firmy mocno angażują się w powierzone obowiązki, a zarząd dopilnowuje, by zamówienia realizowane były na czas, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Elastyczne podejście do każdego klienta, sympatyczna obsługa i nastawienie na wspólny sukces – tak w skrócie można zaprezentować firmę Vetos Farma.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz