Artykuł sponsorowany

Produkcja i sprzedaż opakowań z tektury falistej – Bospak s.c.

 Produkcja i sprzedaż opakowań z tektury falistej – Bospak s.c.

Opakowania z tektury falistej są szeroko stosowane praktycznie przez wszystkie przedsiębiorstwa, które zajmują się handlem. Zapewniają odpowiednią ochronę towaru w transporcie oraz pełnią funkcje estetyczne. Wiodący producenci opakowań oferują szeroki wybór modeli i fasonów, które każdy przedsiębiorca może dostosować do swojej działalności. Przedsiębiorstwo Bospak s.c. ponadto może wykonać nietypowe opakowania z projektu klienta.

Trwałe opakowania z tektury falistej

Trwałość opakowań z tektury falistej zapewnia sposób ich budowy. Wiodący producenci opakowań wykorzystują tekturę składającą się z trzech lub pięciu warstw. Taka konstrukcja sprawia, że pudełka i opakowania zyskują na wytrzymałości. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w magazynowaniu i transporcie przedmiotów o zróżnicowanej gramaturze. Przedsiębiorstwo Bospak działa jako producent opakowań z tektury falistej już od 2000 roku. To ponad dwadzieścia lat doświadczenia w dostarczaniu klientom produktów dopasowanych do ich potrzeb. Producent oferuje przede wszystkim:

  • pudła klapowe,

  • pudła fasonowe,

  • pudła klejone,

  • pudła klapowe zszywane,

  • opakowania bielone i szare,

  • przekładki z tektury.

Tak szeroki wybór produktów pozwala na dobranie opakowania pod konkretny towar czy stworzenie pudełka pod wymiar klienta, dzięki czemu dostarczany klientowi towar jest chroniony przed uszkodzeniem i zanieczyszczeniami.

Wysokiej jakości nadruk na opakowaniach

Prowadząc własną działalność gospodarczą doskonale wiesz, jak istotna jest reklama wizualna twojej firmy. Opakowania z towarem, który dostarczasz klientom, mogą być jej doskonałym nośnikiem. Z tego względu warto zaopatrzyć się w ładne, estetyczne i trwałe pudełka z logo twojej firmy.

Na naszych opakowaniach wykonujemy nadruk różnymi metodami druku począwszy od fleksografii a skończywszy na sitodruku. W procesie druku wykorzystujemy farby oparte na bazie wody, a więc nie powodujące degradacji środowiska naturalnego. Nadruk jest wyraźny i trwały.

- wyjaśniają specjaliści.

Opakowanie tekturowe ze znakiem wizualnym firmy oraz danymi kontaktowymi to już praktycznie standard w każdej działalności związanej z handlem. Klienci firmy Bospak s.c. mogą liczyć na kompleksową obsługę, profesjonalne doradztwo w zakresie doboru produktu i nadruku oraz szybką realizację zamówień. A jeśli potrzebujesz pudełek w nietypowym fasonie? Doskonałe wyposażenie techniczne przedsiębiorstwa pozwala na wykonywanie opakowań z tektury falistej pod wymiar klienta oraz opatrzenie ich precyzyjnym i trwałym nadrukiem.

Opracowanie:
Tarnowski Młyn 65
tel. 607 408 172
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz