Materiał Partnera

Pro-Instal Irena Marówka – czy warto wykonywać projekty instalacji i sieci?

Pro-Instal Irena Marówka – czy warto wykonywać projekty instalacji i sieci?

Niezbędnym elementem każdej inwestycji, są różnego rodzaju instalacje wodociągowe, instalacje sanitarne, czy instalacje cieplne. Nawet budując dom jednorodzinny, warto zlecić firmie Pro-Instal wykonanie projektów sieci przyłączy kanalizacyjnych, czy instalacji wentylacji, aby uniknąć problemów na etapie budowy, kiedy to fachowcy wezmą się za wykonanie instalacji bez projektu, a efekty odczuje inwestor. Dowiedz się więcej, przeczytaj nasz artykuł.

Przepisy dotyczące projektowania instalacji gazowych i innych

Przepisy stale się zmieniają, a na dodatek nowe wyroki sądów administracyjnych wpływają na ich interpretację, stąd bierze się pewne zamieszanie dotyczące obowiązku projektowania instalacji centralnego ogrzewania, czy projektowania wentylacji w nowo powstających budynkach. Niektóre starostwa wymagają dołączenia takiego projektu do wniosku o pozwolenie na budowę lub do zgłoszenia, a inne nie. Pewne jest tylko, że projekty sieci przyłączy gazowych są zawsze niezbędne.

Warto jednak wiedzieć, że projekt taki może być przydatny nawet jeśli nie jest wymagany przepisami. Firma Pro-Instal Projekty sieci i węzłów cieplnych Irena Marówka zajmuje się projektowaniem sieci przyłączy wodociągowych, gazowych, hydraulicznych i innych. Okazuje się, że w budynkach powstających bez takiego projektu, konieczne bywa wykonywanie przepustów przez fundamenty, co jest bardzo kosztowne dla inwestora, a można było wykonać instalacje na etapie wylewania fundamentów, gdyby był projekt.

Projekty sieci cieplnych w ofercie firmy Pro-Instal

Firma Pro-Instal świadczy usługi w zakresie projektowania węzłów cieplnych i projektowania kotłowni już od 2001 roku. W ciągu dwudziestu lat działalności specjaliści poszerzyli swoją ofertę także o projektowanie instalacji klimatyzacji i projekty instalacji wodno-kanalizacyjnych i instalacji hydraulicznych. Tak szeroki zakres możliwości projektowych firmy Pro-Instal wynika ze stałego dążenia do poszerzania wiedzy i doświadczenia. To firma świadcząca usługi z dużym profesjonalizmem. Możesz im zaufać.Opracowanie:
Domasław, Promykowa 9
tel. 606 231 442
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz