Materiał Partnera

Prezenty, które ucieszą każdego

Prezenty, które ucieszą każdego

Problem z wybraniem prezentu dla bliskiej osoby od czasu do czasu dotyka chyba każdego z nas. Trudno zdecydować czy wybrać coś praktycznego, czy może coś związanego z zainteresowaniami osoby, którą chcemy obdarować.  Naszym zdaniem najlepiej postawić na coś, co będzie pamiątką. One są bowiem bezcenne.

Kartka okolicznościowa

Nawet jeśli zdecydujesz się na prezent w stylu bonu podarunkowego, warto dołączyć do niego jakiś osobisty drobiazg. Świetnym wyborem może być ręcznie robiona kartka okolicznościowa. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych można znaleźć prawdziwe cuda, które z pewnością zachwycą osobę, którą chcesz obdarować.

Pamiętaj, aby w środku własnoręcznie zapisać kilka miłych słów, dodać datę oraz się podpisać. Dzięki temu taki prezent będzie cieszył przez wiele lat. Można nawet powiedzieć, że z każdym upływającym rokiem, coraz bardziej.

Exploding box

Exploding box to pudełko, które po zdjęciu przykrycia samo się rozkłada. W jego środku mogą znajdować się różne rzeczy: biżuteria, pieniądze, słodycze i właściwie wszystko inne, co tylko jesteś w stanie sobie wyobrazić. A całość w przepięknej, estetycznej oprawie.

Przedstawiciel firmy Papierowe Czary, której specjalnością są m.in. ręcznie robione exploding boxy, wyjaśnia, że pudełka mogą mieć różne rozmiary i kolory. Przygotowuje się je na niemal wszystkie możliwe okazje: śluby, urodziny, chrzciny, komunie, zaręczyny czy walentynki. We wszystkich przypadkach sprawdzają się świetnie. Przy ich tworzeniu można się naprawdę twórczo wyżyć.

Spersonalizowane prezenty

Nie każdego ucieszy zapewne grawer na tabliczce, którą można sobie ustawić na szafce, ale jesteśmy przekonani, że w przypadku pierścionków sprawdzi się rewelacyjnie. Jeśli planujesz kupić żonie taką ozdobę np. na rocznicę ślubu, zadbaj o wygrawerowanie na nim czegoś, co będzie jej o tym przypominało.

Można też chyba spokojnie założyć, że ludzie lubią dostawać spersonalizowane przedmioty. Kubki z imieniem, koszulki z ulubionym cytatem czy piwo z pseudonimem na butelce to świetne pomysły.

Jeśli wiesz, czym interesuje się osoba, którą planujesz obdarować, możesz jej też kupić coś, co jest z tym związane, a czego sama być może by sobie nie kupiła. Na przykład podróżnicy zbierają zwykle na podróże, więc w ich przypadku możesz postawić na którąś z modnych w ostatnim czasie map zdrapek. Podobnie jest z fanami książek. Gadżety sprawdzają się niemal zawsze.

Jeśli czujesz się na siłach, możesz też sam stworzyć prezent. Na pewno zostanie to docenione. Tort zbudowany puszek z napojami? A może list napisany przy użyciu popularnych batonów? Wszystko zależy od ciebie.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz