Artykuł sponsorowany

Pranie tapicerki samochodowej, ozonowanie w myjni Czyścioszek

Pranie tapicerki samochodowej, ozonowanie w myjni Czyścioszek

Aby wnętrze auta dobrze się prezentowało, warto raz na jakiś czas oddać samochód do profesjonalnej myjni samochodowej. Zadbana tapicerka samochodowa to nie tylko kwestia estetyki, lecz także komfortu jazdy i higieny. Trudno bowiem dobrze czuć się w aucie, w którym jest po prostu brudno. Jedną z firm, która oferuje kosmetykę pojazdów osobowych, jest ręczna myjnia Czyścioszek z Zambrowa. Poznajmy ją bliżej!

Kompleksowe mycie auta

Wnętrze pojazdu brudzi się codziennie, szczególnie latem - przy kontakcie z ciałem tapicerka wchłania nadmiar potu i kurzu. Co więcej, w suchym powietrzu stale krążą pyłki zanieczyszczeń i szybko wnikają we włókna foteli. Dlatego warto od czasu do czasu zdecydować się na kompleksowe czyszczenie wnętrza auta, np. w ręcznej myjni Czyścioszek w Zambrowie. Wiedza i doświadczenie pracowników, dobór odpowiednich detergentów i użycie specjalistycznego sprzętu to gwarancja, że nasz pojazd zostanie profesjonalnie i skutecznie wyczyszczony. Więc jeśli zamierzamy umyć wszystko od podłogi aż po sufit, najlepiej powierzyć to zadanie fachowcom.

Ozonowanie pojazdu

Ręczna myjnia Czyścioszek, oprócz prania i czyszczenia tapicerki samochodowej, oferuje także ozonowanie pojazdu. Dzięki temu zabiegowi wnętrze auta jest nie tylko czyste, lecz także zdezynfekowane. W ten sposób pozbędziemy się bowiem różnego rodzaju bakterii, wirusów czy pyłków. Co więcej, metoda ozonowania umożliwi również usunięcie nieprzyjemnych zapachów - wliczając w to nawet zapach farby oraz rozpuszczalników. Ozon skutecznie likwiduje lub dezaktywuje szkodliwe elementy.

Polerowanie lakieru

Zewnętrzna powłoka samochodu stanowi nie tylko istotny element ze względu na kwestie estetyczne, ale również ochronne. Lakier zapobiega występowaniu szeregu defektów, takich jak zadrapania czy korozja. Dlatego dbałość o jego kondycję jest niezwykle ważna. Oprócz działań mechanicznych, tj. wypadki czy kolizje, zewnętrzną warstwę auta niszą przede wszystkim zjawiska naturalne. Wahania temperatury mają bowiem wpływ na kurczenie się oraz rozszerzanie lakieru, co negatywnie oddziałuje na jego strukturę. Jeśli zależy nam zatem na lśniącym i wypolerowanym pojeździe, zdecydowanie warto odwiedzić myjnię Czyścioszek!

Nie da się ukryć, że czyste i wypielęgnowane auto jest prawdziwą wizytówką jego właściciela. Jednak o samochód powinno się dbać nie tylko ze względów wizualnych. Systematyczne czyszczenie oraz konserwacja pomagają na dłużej zachować dobrą kondycję pojazdu, co zdecydowanie ma wpływ na jego wartość. Oddanie auta do profesjonalnej myjni to gwarancja jego świetnego wyglądu.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz