Materiał Partnera

Pracownia tkanin dekoracyjnych o wieloletniej tradycji – NEPO Salon zasłon i firan

Pracownia tkanin dekoracyjnych o wieloletniej tradycji – NEPO Salon zasłon i firan

Dzisiejsza aranżacja wnętrz i zapewnienie im odpowiedniego charakteru oraz estetyki w dużej mierze zależy od zastosowanych tkanin dekoracyjnych. Ważne jest przy tym wybranie odpowiedniego jakościowo materiału, a także przygotowanie go według indywidualnych wytycznych, związanych z danym pomieszczeniem. Tylko w takich sposób można uzyskać finalny, niepowtarzalny oraz bardzo artystyczny efekt. Warto jednak przy dekorowaniu okien współpracować z takimi pracowniami jak NEPO.

Wieloletnia tradycja kluczem do sukcesu

Pracownia dekoratorska NEPO swoją działalność opiera o wieloletnie doświadczenie w branży. To dzięki już od ponad 38-letniej obecności w branży firma jest w stanie zaproponować swoim klientom przepiękne tkaniny dekoracyjne z kolekcji dwóch tysięcy wzorów! Jest to olbrzymi atut tejże pracowni, co przekłada się na zdobywanie uznania w całej Polsce, a także za granicą. Sama oferta zaś to nie tylko tkaniny dekoracyjne oraz dekoracje okienne, ale także galanteria – poduszki, narzuty, obrusy okolicznościowe, pokrowce na krzesła, fotele i kanapy, czy też pościel.

Nowoczesność ma ogromne znaczenie

W dzisiejszym dekoratorstwie bardzo ważna jest funkcjonalność zastosowanych rozwiązań. To dlatego NEPO Salon firan i zasłon jest gotowy na zagwarantowanie karniszy automatycznych, które mogą być w odpowiedni sposób zintegrowane z systemem zdalnego sterowania – tak zwany inteligentny dom. Niewiele jest firm w Polsce, które są w stanie zagwarantować tego typu nowinki techniczne. Dla pracowni NEPO liczy się jednak podążanie za wszystkimi trendami i mieszanie ich z tradycjonalizmem. Pomagają jej w tym profesjonalni projektanci, dekoratorzy, czy architekci wnętrz.

Marki producenckie tkanin dekoracyjnych

Kluczem do sukcesu rynkowego pracowni NEPO jest nie tylko wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta handlowa i doradcza, czy nowoczesność działań. Istotna jest również współpraca z uznanymi producentami tkanin dekoracyjnych – tylko dzięki nim można uzyskać ozdoby okienne i nie tylko, które zapewnią funkcjonalność, niepowtarzalną estetykę, a także trwałość. Wśród marek, z którymi współpracuje NEPO, są: Clarke&Clarke, ADO, Casadeco, Saum&Viebahn, Dekoma, Ridex-Dekoracja, Pama, Larsen, Sahco, Colefax-Fawler, Mottivo, Fargotex, Margo, A-Decor, Prime-Mardom, Christian Fischbacher, Casamance, Viline, Spa-Investments, czy Drapilux.

Różnorodność klientów potwierdzeniem jakości

Wyjątkowość pracowni NEPO doceniają każdego dnia klienci indywidualni, biznesowi oraz publiczni. Wśród nich znalazły się do tej pory takie podmioty jak: Kancelarii Prezydenta RP w Pałacu Prezydenckim, Ministerstwo Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa, Warszawskie ZOO, Polskie Radio, czy liczne hotele – Bristol, Grand, Marriot, Rialto, Sobieski, czy Traktat. Firany i zasłony NEPO zdobią również pomieszczenia licznych pałacyków, a także domostw – od nowoczesnych budynków po kamienice wykończone w stylu retro.

Opracowanie:
Warszawa, Odyńca 69
tel. 22 646 25 52
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz