Materiał Partnera

Praca stała i tymczasowa w Holandii

Praca stała i tymczasowa w Holandii

Holandia należy do czołówki państw, do których emigruje największa liczba Polaków
– obecnie jest to trzeci, po Niemczech i Wielkiej Brytanii, najchętniej wybierany kierunek zarobkowy. W ostatnich latach na terenie Holandii przebywało ponad 115 tysięcy naszych rodaków. Wiąże się to z panującymi tam bardzo korzystnymi warunkami ekonomicznymi, a także możliwością podjęcia uczciwej płacowo, legalnej pracy. Dowiedz się, jak i gdzie szukać pracy w Holandii.

Agencje pośrednictwa pracy

Osoby zainteresowane wyjazdem do pracy w Holandii powinny zgłosić się do takich agencji pośrednictwa pracy, jak Level One Holland. Firmy tego typu są w stanie znaleźć odpowiednie oferty pracy dla osób o różnym stażu pracy, różnym wykształceniu, a także odmiennych kwalifikacjach. Najlepsze podmioty związane z wyszukiwaniem osób do pracy stałej lub tymczasowej zwracają głównie uwagę właśnie na te trzy aspekty. Korzystanie z agencji pośrednictwa pracy jest bardzo bezpieczne, a także rekomendowane przez polskie ambasady. Tego typu ośrodki pracy stałej i tymczasowej są w stanie zapewnić dobry start pracownikom, którzy muszą odnaleźć się w nowej sytuacji życiowej.

Klarowne warunki pracy

Agencje pośrednictwa pracy oferują bardzo korzystne i klarowne warunki pracy. Zapewniają w pełni legalne i sporządzane w języku polskim umowy. Dodatkowo wysyłani pracownicy uzyskują również transport – bardzo często dowóz oferowany jest ze wskazanego przez osobę wyjeżdżającą miejsca w Polsce aż do miejsca zakwaterowania w Holandii. Agencje pośrednictwa pracy pomagają również osobom zatrudnionym w ramach umów stałych w poszukiwaniu lepszych standardowo mieszkań. Jeśli chodzi o wysokość zarobków, są one uwarunkowane liczbą godzin, rodzajem umów, a także zakresem wykonywanych prac – minimalna stawka miesięczna w Holandii wynosi około 1552 €. Najkorzystniejsze oferty pracy pozwalają jednak na uzyskanie znacznie wyższych zarobków.

Oferty pracy stałej i tymczasowej

Jeśli chodzi o oferty pracy w Holandii – stałej i tymczasowej, przewidują one pracę w takich branżach, jak: budowlana, ogrodnicza, porządkowa oraz wiele innych. Wśród propozycji pracy są takie oferty jak: prace porządkowe w hotelach, montaże i demontaże żurawi, prace na wózku widłowym, prace w ośrodkach przetwórstwa spożywczego czy prace na plantacjach ogrodniczych (pielęgnacja tulipanów). Bardzo korzystną ofertą pracy tymczasowej – również dla studentów w czasie wakacji – jest zbiór pieczarek lub praca przy sortowaniu warzyw.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz