Materiał Partnera

Poznaj wielospecjalistyczną klinikę Ober Clinic Sp. z o.o.

Poznaj wielospecjalistyczną klinikę Ober Clinic Sp. z o.o.

Infrastruktura medyczna w Polsce bardzo się rozwija. Wiele publicznych szpitali dorównuje standardom najlepszym europejskim placówkom. Podobnie jest z ośrodkami prywatnymi, współpracującymi z Narodowym Funduszem Zdrowia. To dzięki ich działalność, tysiące pacjentów może liczyć na błyskawiczną diagnostykę  i wdrożenie bardzo skutecznego leczenia nawet takich ciężkich chorób, jak łuszczyca! Olbrzymim zaufaniem została dzięki temu obdarzona przychodnia wielospecjalistyczna Ober Clinic Sp. z o.o., którą znaleźć można w Warszawie.  

Poradnie specjalistyczne

Ober Clinic Sp. z o.o. to placówka wielospecjalistyczna, która składa się na poradnie chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej i naczyniowej, stomatologii, ginekologii i położnictwa, ortopedii i traumatologii, urologii, dermatologii, proktologii, czy też bariatrii. Warto przy tym wiedzieć, że ośrodek ten oferuje diagnostykę oraz leczenie zarówno w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i w oparciu o prywatne wizyty. Największą zaletą poradni specjalistycznych Ober Clinic, jest jednak gwarantowanie konsultacji lekarskich u doświadczonych specjalistów, którzy stale rozwijają swoją wiedzę, a także, którzy mają możliwość pracy w warszawskiej placówce na najnowocześniejszym sprzęcie. To właśnie on pozwala między innymi na szybką diagnostykę oraz skuteczne leczenie, a także na skrócony czas oczekiwania na przyjęcie. Ober Clinic to bowiem ośrodek, który nie tylko wdrożył restrykcyjne standardy medyczne i sanitarne, ale również, który swoją pracę opiera o nowoczesne procesy logistyki zarządzania instytucją.

Zaufanie tysięcy pacjentów!

Oprócz wyspecjalizowaniu w 12 poddziedzinach medycyny, a także oprócz zatrudniania specjalistów o wyjątkowych sukcesach zawodowych, Ober Clinic przyciąga pacjentów oferowaniem szeregu badań specjalistycznych, krótkim czasem oczekiwania, a także gwarantowaniem ofert specjalnych, między innymi dla partnerów biznesowych. Wszystkie te wyznaczniki spowodowały, że obecnie po 15 latach działalność, Ober Clinic może pochwalić się niesieniem pomocy medycznej dla ponad 30 tysięcy pacjentów z Warszawy, czy okolic.  Setki osób z całej Polski korzysta także z konsultacji onkologicznych, czy tych dotyczących leczenia boreliozy. Specjaliści Ober Clinic otaczają pacjentów zawsze kompleksową pomocą, co w przypadku ciężkich chorób np. pasożytniczych, czy nowotworowych, jest szczególnie ważne. Warto przy tym pamiętać o wielospecjalistycznej profilaktyce!

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług medycznych ośrodka Ober Clinic, zgłoś się do placówki, znajdującej się w centrum Warszawy, w prestiżowym Oxford Tower. Warto wcześniej dokładnie zapoznać się z charakterystyką przychodni, na jej nowoczesnej stronie internetowej!

Opracowanie:
Warszawa, Chałubińskiego 8
tel. 22 830 04 09
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz