Materiał Partnera

Poznaj szerokie usługi warszawskiego biura rachunkowego KOMP-BIUR Sp. z o.o.

Poznaj szerokie usługi warszawskiego biura rachunkowego KOMP-BIUR Sp. z o.o.

Z biurami rachunkowymi dzisiaj współpracę doraźną, czy też stałą, podejmują różnego rodzaju podmioty. Mowa między innymi o osobach fizycznych, spółkach prawa cywilnego, spółkach prawa handlowego, o fundacjach i stowarzyszeniach, a także wspólnotach mieszkaniowych. W zależności od formy prawnej, a także rocznych przychodów, podmioty te muszą prowadzić księgowość uproszczoną, bądź też tą na zasadach ogólnych – pełną. Pomagają im w tym biura rachunkowe, wśród których bardzo szerokim zakresem usług wyróżnia się to warszawskie, KOMP-BIUR!  

Szerokie usługi księgowo-rachunkowe

Stała współpraca przedsiębiorców z biurami rachunkowymi, jest opłacalna tylko wtedy, jeśli dany zespół ekspertów, świadczy bardzo szeroki zakres usług księgowych. Takim wyróżnia się KOMP-BIUR, zajmujący się zarówno prowadzeniem ksiąg rachunkowych, charakterystycznych dla księgowości pełnej, jak i ksiąg przychodów i rozchodów, które tworzone są przy ewidencjonowaniu podatków na zasadach uproszczonych. Warto przy tym wiedzieć, że KOMP-BIUR, prowadzi również karty podatkowe, ewidencje środków trwałych i niematerialnych, czy też ryczałt ewidencjonowanych. Zakres usług księgowych rozszerza się – i tu znacznie wyróżnia się warszawski podmiot wśród rynkowych konkurentów – na tworzenie również rocznych sprawozdań finansowych, sprawozdań dla Głównego Urzędu Statystycznego, czy sprawozdań dla NBP. Istotnym działaniem, są również optymalizacje podatkowe, wyprowadzanie zaległości, reprezentowanie klienta przed urzędami, czy też aktualizowanie danych przedsiębiorstwa w Sądzie Rejonowych, GUS, ZUS, i US.

Obsługa kadrowo-płacowa

Coraz większa liczba małych, średnich i dużych firm, podejmuje współpracę z biurami rachunkowymi, w zakresie obsługi kadrowo-płacowej. Najlepsze podmioty, pozwalają bowiem w tym zakresie uzyskać znaczne optymalizacje finansowe, a także błyskawiczne działania. KOMP-BIUR m.in. sporządza dokumentacje pracownicze, listy wynagrodzeń, wszelkie deklaracje i raporty dla ZUS, czy też prowadzi akta osobowe, ewidencje urlopów i zasiłków, a także rozliczenia umów cywilno-prawnych. Warto przy tym podkreślić, że biuro to, jest gotowe wykonywać swoje działania zarówno w przestrzeniach firm klientów, jak i w 100% w sposób zdalny. Dzisiaj księgowość elektroniczna, staje się światowym standardem, a według analiz ekonomicznych, będzie ona wykorzystywana do roku 2025, prawie przez wszystkie podmioty gospodarcze, zarówno mikroprzedsiębiorstwa, jak i te znacznie większe! 

Dodatkowe usługi specjalistyczne

Nie każde biuro rachunkowe, świadczy dodatkowe usługi specjalistyczne. Eksperci KOMP-BIUR , stawiają jednak na oferowanie rozwiązań, które przede wszystkim usprawnią działanie przedsiębiorstw swoich klientów. Pomagają oni zatem założyć firmę/zmienić jej formę prawną, wdrożyć zasady rachunkowości zarządczej, pomóc w tworzeniu strategii rozwojowych, czy też w procesach windykacji należności! 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz