Materiał Partnera

Poznaj szeroką ofertę sklepu zoologiczno-wędkarskiego Jolex

Poznaj szeroką ofertę sklepu zoologiczno-wędkarskiego Jolex

Osoby posiadające w domu zwierzęta, a także pasjonaci wędkarstwa powinni zainteresować się szerokimi ofertami najlepszych sklepów zoologiczno-wędkarskich. Jednym z nich jest firma Jolex z siedzibą w Stargardzie w województwie zachodniopomorskim. Długotrwałe działanie na rynku i dbanie o najwyższy poziom obsługi klientów doprowadziły do tego, iż przedsiębiorstwo otworzyło się również na sprzedaż w ramach sklepu internetowego.

Artykuły zoologiczne

Podstawowym filarem działalności sklepu Jolex jest oferowanie różnego rodzaju artykułów zoologicznych. Przede wszystkim mowa o karmach dla zwierząt, które przygotowane zostały od najlepszych krajowych i zagranicznych producentów. W swoim składzie posiadają one wszystkie niezbędne składniki odżywcze oraz minerały, które są potrzebne do prawidłowego rozwoju danego zwierzęcia – zwłaszcza mowa o czworonogach. Istotne jest to, iż dane artykuły zoologiczne – w tym karmy – mogą być zarówno uniwersalne dla różnych ras danego zwierzęcia, jak i też specjalne dedykowane dla tej wybranej. Firma Jolex jako politykę swojej firmy przyjęła bowiem spełnianie nawet najbardziej wymagających życzeń swoich klientów.

Artykuły wędkarskie

Sklep Jolex słynie również ze swojej pasji do wędkarstwa. To właśnie amatorzy i pasjonaci tej sztuki łowieckiej stale korzystają z oferty punktu handlowego ze Starogardu. Jest to między innymi spowodowane szerokim asortymentem, jego wysoką jakością, licznymi promocjami, a także niskimi cenami. W sklepie Jolex można bowiem zakupić między innymi profesjonalne wędki i osprzęt wędkarski, przynęty, a także inne artykuły, które wykorzystują zarówno początkujących, jak i doświadczeni wędkarze. Mowa między innymi o: batach, pickerach, banikach, deederach, karpiówkach, szczytówkach, muchówkach, sumówkach, wędkach wyczynowych, wędkach teleskopowych, kołowrotkach z wolnym biegiem, kołowrotkach podłogowych, odzieży wędkarskiej, torbach, pokrowcach, obuwiu, a także siedziskach i szeregu różnorodnych zanęt oraz przynęt (kulki proteinowe, dipy, atraktory, ciężarki do błystek, błystki, przynęty haczykowe, ciasta wędkarskie, pasty, boostery). Warto przy tym wiedzieć, że sklep Jolex otwiera się również na sprzedaż e-commerce, co będzie dużym ułatwieniem dla klientów pragnących zakupić zarówno produkty z działu zoologicznego, jak i właśnie wędkarskiego.

Doradztwo prawdziwych ekspertów

Sklep Jolex wyróżnia się od swoich konkurentów rynkowych nie tylko szeroką usługą handlową oraz najwyższymi standardami obsługi klientów. Istotne jest również specjalistyczne, dziedzinowe doradztwo z zakresu wędkarstwa, czy też pielęgnowania zwierząt. Dzięki nieprzerwanej działalności od 1995 roku, właściciel sklepu, a także pracownicy są w stanie udzielić między innymi porad dotyczących diet dla czworonogów, doboru odpowiedniej dla nich suplementacji, witamin, czy środków czyszczących oraz higienicznych, pozwalających zachować ich piękny wygląd. Nic dziwnego, iż ze sklepem współpracują weterynarze, schroniska dla zwierząt, czy profesjonalni hodowców różnych ras psów i kotów. Doradztwo udzielane jest również profesjonalnym i amatorskim wędkarzom, między innymi z zakresu nowoczesnym technik połowu ryb, czy pojawiających się na rynku gadżetów wędkarskich.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz