Materiał Partnera

Poznaj firmę Darmal – producenta laminatów o długoletnim doświadczeniu!

Poznaj firmę Darmal – producenta laminatów o długoletnim doświadczeniu!

Dzisiaj w różnych branżach przewagę konkurencyjną uzyskują najczęściej firmy, które wyróżniają się swoją długoletnią działalnością. To bowiem pozwala na dokładne zapoznanie się z przemianami danego rynku, nowościami technologicznymi oraz wieloma niestandardowymi wymaganiami klientów. Tak jest między innymi wśród producentów laminatów – wyróżniającą się firmą, jest marka Darmal, która stawia na stały rozwój. W samym ubiegłym roku (2017), przedsiębiorstwo zwiększyło produkcję aż o 30%!

Dostawca atestowanych laminatów dla różnych branż

Przedsiębiorstwo Darmal wyróżnia się na rynku nie tylko nowoczesną technologią produkcyjną, wykorzystywaniem tylko najwyższej jakości tworzyw sztucznych, a także zatrudnianiem pracowników o szerokiej wiedzy materiałoznawczej oraz technicznej. Firma swoją przewagę branżową osiąga między innymi dzięki bardzo obszernej ofercie zarówno gotowych wyrobów, jak i tych zamawianych na specjalne zamówienie – w roku 2017, przedsiębiorstwo zrealizowało około 50 bardzo dużych projektów m.in. dla motoryzacji. To właśnie ta branża jest ściśle obsługiwana przez firmę Darmal, która dostarcza dla niej różnego rodzaju elementy do karoserii samochodów. Mowa o owiewkach, kabinach, czy elementach zabudowy naczep ciężarowych. Aby wykonywać takie wyroby trzeba posiadać bardzo nowoczesne oprogramowanie projektowe, a także wielodziedzinową wiedzę specjalistyczną. To między innymi dlatego przedsiębiorstwo Darmal z powodzeniem działa na tzw. rynku OEM (Original Equipment Manufacturer), czyli producentów oryginalnego wyposażenia do pierwszego montażu motoryzacyjnego.

Oprócz współpracy z koncernami samochodowymi, czy warsztatami mechaniki pojazdów producent Darmal, wytwarza różnego rodzaju osłony, skrzynie, ślizgawki wodne, kosze na śmieci, pokrywy, czy też sprzęty wodne: kajaki, łodzie wędkarskie, rowery wodne, czy canoe. Olbrzymie doświadczenie pozwala jednak firmie, wytwarzać produkty według potrzeb klienta. Mogą to być naprawdę różnorodne konstrukcje, np. laminaty do różnego rodzaju sprzętów fitness.Złożony proces produkcyjny

Firma Darmal wyróżnia się na rynku bardzo błyskawicznym procesem produkcyjnym, który pozwala uzyskać finalny produkt – np. laminaty poliestrowo-szklane –  o najwyższych parametrach użytkowych. Wnikliwy i bardziej czasochłonny ciąg zadań, związany jest jednak z projektowaniem danych konstrukcji – przedsiębiorstwo może uzyskać od klienta odpowiednie opracowania, bądź współpracować w działaniach przygotowawczych. Po zatwierdzeniu projektu i wprowadzenia do niego odpowiednich poprawek, specjaliści Darmal budują model oraz formę, co pozwala między innymi na stworzenie prototypu. Dzięki niemu w późniejszym czasie przechodzi się do masowej produkcji identycznych produktów!

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz