Materiał Partnera

Poznaj firmę Anmixrent! – wynajem, sprzedaż i serwis podnośników teleskopowych

Poznaj firmę Anmixrent! – wynajem, sprzedaż i serwis podnośników teleskopowych

Podnośniki teleskopowe to maszyny, które wykorzystywane są obecnie szeroko w wielu branżach, od transportu bliskiego, po budowlaną oraz magazynową. Dzisiaj wiele firm zainteresowanych jest zatem zakupem wysokich jakościowo sprzętów, a także ich wypożyczaniem, czy serwisem. Najlepsze podmioty zajmujące się właśnie takimi usługami, oferują także specjalistyczne szkolenia obsługi podnośników teleskopowych. Taką ofertę przedstawia firma Anmixrent, która mieści się w miejscowości Borki-Wyrki.

Sprzedaż wysokiej klasy sprzętów

Jednym z głównych profilów działalności firmy Anmixrent, jest sprzedaż nowych, a także używanych podestów ruchomych, w technologii teleskopowej. Mowa o między innymi maszynach marki Haulotte, które występują w różnych modelach nożycowych, a także koszowych. Mogą one zaś być użytkowane dzięki technice spalinowej, bądź też elektrycznej. Szerokość oferty, a także uniwersalizm zastosowania tego typu sprzętów, powoduje że z firmą Anmixrent podejmują współpracę liczne przedsiębiorstwa z wielu branż: lotniczej, dekarskiej, transportowej, magazynowej, budowlanej, konstrukcji stalowej, hutniczej, energetycznej, utrzymania czystości, czy też służb mundurowych.

Wynajem podnośników marki Haulotte

Marka Haulotte uznawana jest za wiodącego dostawcę podnośników teleskopowych na świecie, w tym w Polsce. To dlatego firma Anmixrent, która stawia na najwyższą jakość i parametry techniczne, działa także, jako profesjonalna wypożyczalnia maszyn, które mogą zostać dostarczone we wskazane przez klienta miejsce i odebrane po określonym w umowie czasie, lub też zostać wynajęte wraz z profesjonalną obsługą. Na wyposażeniu Anmixrent posiada zatem podnośniki nożycowe oraz koszowe takie, jak np.: Haulotte Optimum 8, Haulotte Compact 8, Haulotte Compact 12DX, Haulotte H12 SX, Haulotte Star 10, czy Haulotte HA16RTJ. Z pełną ofertą, na którą składają się także urządzenia Genie i JLG, warto zapoznać się na nowoczesnej stronie firmy, z pełnymi specyfikacjami maszyn.

Profesjonalny serwis podnośników i szkolenia obsługi

Doskonała znajomość konstrukcji podnośników koszowych i nożycowych, w wersjach spalinowych oraz elektrycznych, od wielu światowych producentów, sprzyja także świadczeniu przez Anmixrent profesjonalnych usług serwisowych. W tym zakresie firma posiada uprawnienia konserwatorskie Urzędu Dozoru Technicznego, które pozwalają także na przygotowywanie niezbędnych dokumentów do rejestracji UDT. Wysokie kwalifikacje techniczne umożliwiają także prowadzenie sprawnych procesów szkoleniowych, w zakresie obsługi nowoczesnych maszyn podnośnikowych. Odpowiednie kursy są zaś świadczone zarówno na terenie własnym firmy Anmixrent, jak i w przestrzeniach klienta biznesowego – na placach budowalnych, czy w magazynach.  

Opracowanie:
Borki-Wyrki 62 a
tel. 606 435 022
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz