Materiał Partnera

Pozbądź się bólu mięśni – masaż kaukaski u Anny Naumovej

Pozbądź się bólu mięśni – masaż kaukaski u Anny Naumovej

Masaż kaukaski to specjalny typ masażu przeznaczony dla wszystkich osób czujących przemęczenie, stres i bóle kręgosłupa. W związku z tym, że grupa ta powiększa się w zasadzie z dnia na dzień, ważne jest przede wszystkim to, by trafić do dobrego specjalisty, który rzeczywiście zna się na rzeczy – nie zaś do niewykwalifikowanego pseudomasażysty, którego działania mogą nam jedynie zaszkodzić. Do grona najwybitniejszych fachowców wykonujących masaż kaukaski należy Anna Naumova.

Czym jest masaż kaukaski?

Pojęcie „masaż kaukaski” może być nam nieznane. Nic dziwnego – choć jest on popularny na wschodzie, w całej Polsce wykonuje go tylko kilku specjalistów. Jednym z nich jest Anna Naumova prowadząca swój gabinet w miejscowości Konstancin‐Jeziorna. Ta nieznana szerzej metoda łączy ze sobą wiele różnych elementów, których efektem jest całkowite odprężenie oraz przyspieszenie regeneracji organizmu.

Masaż kaukaski, jak sama nazwa wskazuje, pochodzi z rejonu Kaukazu – obszaru na pograniczu Europy oraz Azji zlokalizowanego wokół gór Kaukaz. Łączy w sobie między innymi masaż klasyczny, kręgarstwo, refleksologię stóp, masaż punktowy (akupunkturę) oraz nastawianie stawów. W jego skład wchodzi nawet masaż narządów jamy brzusznej.

W masażu kaukaskim dużą rolę odgrywają także zioła stosowane w celach leczniczych. Receptury, w których są stosowane, znane są od przynajmniej kilkuset lat. Sam masaż kaukaski powinniśmy postrzegać nie tyle jako relaksacyjny, ile przede wszystkim leczniczy.

Jego głównym celem jest przede wszystkim uruchomienie dokrwienia tkanki łącznej i oczyszczenie oraz odblokowanie układu limfatycznego.

Pełna oferta gabinetu Anny Naumovej

Anna Naumova zapewnia fachową pomoc przy różnego typu dolegliwościach bólowych. Prócz masażu kaukaskiego specjalizuje się także w akupresurze, akupunkturze, kręgarstwie, stawianiu baniek ogniowych i gumowych oraz masażach innego typu. Dzięki nim poradzimy sobie z wieloma problemami – takimi jak schorzenia prostaty, zaburzenia potencji, choroby zatok czy choćby choroby układu pokarmowego. Nawet, jeśli nie jesteśmy pewni, czy masaż w gabinecie Anny Naumovej pomoże nam z naszymi schorzeniami, warto zapytać – możemy się zdziwić, na ile kwestii wpływają specjalistyczne masaże znajdujące się w jego ofercie.

Co istotne, Anna Naumova przygotowuje również indywidualne ćwiczenia domowe, dzięki czemu będziemy mogli pogłębić i utrzymać dobroczynny efekt zabiegów. Ważne jednak, by w przypadku przewlekłych schorzeń czy problemów natury zdrowotnej odwiedzać gabinet Anny Naumovej regularnie – tylko to pozwala na osiągnięcie wymiernych rezultatów i zwalczenie choroby.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz