Materiał Partnera

Potrzebujesz pomocy w zakresie pneumatyki

Potrzebujesz pomocy w zakresie pneumatyki

Przemysłowe instalacje pneumatyczne przeznaczone do sprężonego powietrza i innych mediów na przykład wody, zapewniające nowoczesny sposób doprowadzenia medium roboczego do odbiorników. Dostępne są elementy instalacji (złącza, rury, króćce, kolana, mufy itp.) do łączenia instalacji wykonanych z tworzywa, aluminium i miedzi oraz akcesoria do samodzielnego wykonania instalacji przez użytkownika (zgrzewarki, poziomice, nożyce, uchwyty montażowe itp.). Firmy producenckie zapewniają projektowanie i montaż instalacji według potrzeb każdego klienta.

Co oferują nam firmy produkujące pneumatykę przemysłową?

Takie firmy jak Pneumat System. Sp. z o.o. to polskie firmy pneumatyczne, która łączy nowoczesne rozwiązania biznesowe z wieloletnimi tradycjami i rodzinną atmosferą. Firmy działają od wielu lat. Inwestycje w ludzi, budowa nowoczesnej infrastruktury zakładowej, tworzenie oddziałów firmy w wielu miastach Polski, czy innowacyjne podejście do oczekiwań klientów w branży stały się motorem napędowym takich firm, czy spółki. Oferowane przez nich siłowniki pneumatyczne to najwyższa jakość siłowników dostępnych na rynku. Jako producenci siłowników pneumatycznych proponują klientom kilkanaście serii siłowników. Produkują siłowniki znormalizowane zgodne z normami:

  • ISO 15552,

  • ISO 6431,

  • ISO 6432.

To gwarantuje pełną zamienność z siłownikami innych producentów. Oferują również niestandardowe wykonania. Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu oraz wykwalifikowanej kadrze, którą tworzą specjaliści, są w stanie zaprojektować i wykonać każdy siłownik pneumatyczny - dedykowany, o parametrach dostosowanych do preferencji i wymagań klientów. Produkcja siłowników nastawiona jest przede wszystkim na wysoką jakość wykonania, niezawodność oraz dostępność – na standardowe wykonania siłowników zamówienia realizowane są zwykle w ciągu 24 godzin. Siłownik pneumatyczny zmienia energię sprężonego gazu (zazwyczaj powietrza) na energię mechaniczną. Siłowniki należą do najważniejszej grupy elementów w układach pneumatycznych. Wykorzystuje się je powszechnie w napędach rozmaitych maszyn i urządzeń. Obecnie siłowniki tworzą grupę bardzo zróżnicowaną, a najprostszy podział opiera się na zastosowanym elemencie roboczym, który warunkuje charakter ruchu. Mamy więc siłowniki, w których elementem roboczym jest tłoczysko, wykonujące ruch posuwisto-zwrotny oraz siłowniki z wałkiem, który wykonuje ruch obrotowy. Najszerzej wykorzystywanym rodzajem siłowników są elementy tłokowe dwustronnego działania. Wybór materiałów, z jakich wykonuje się siłowniki pneumatyczne uzależniony jest od ich przeznaczenia.

Czy warto pracować w firmie zajmującej się pneumatyką przemysłową?

Taka firma jest dobrym miejscem do rozpoczęcia kariery zawodowej jak i kontynuowania dorobku zawodowego w gronie najlepszych specjalistów na rynku. Pracownicy firmy mogą liczyć na szereg udogodnień, dodatków czy świadczeń. Istniejące w takich firmach Akademie rozwoju to jeden ze strategicznych projektów firm, którego celem jest stały rozwój pracowników. W ramach takich akademii odbywają się cykle szkoleń miękkich oraz technicznych począwszy od wprowadzenia nowego pracownika podczas onboardingu, poprzez realizację ścieżek rozwoju. Akademie Rozwoju to również system wymiany wiedzy pomiędzy pracownikami. Praca w takim zespole to szansa na szybka karierę i zdobycie solidnej wiedzy zawodowej.

Pneumat System rozwija się od ponad czterdziestu lat. Wdraża nowoczesne rozwiązania technologiczne, tworzy nowe stanowiska pracy i wspiera środowiska akademickie.  Niezmienny pozostaje wyjątkowy klimat i kultura organizacyjna, która jest zdeterminowana rodzinnym charakterem organizacji. Aktualne oferty pracy dostępne są pod adresem: https://www.karierawpneumat.com.pl/

Opracowanie:
Wrocław, Obornicka 160
tel. 71 325 18 60
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz