Materiał Partnera

Poszukujesz systemu BMS dla domu? Wybierz DELTA DORE!

Poszukujesz systemu BMS dla domu? Wybierz DELTA DORE!

Na rynku można znaleźć różnego rodzaju systemy BMS – te dedykowane dla domu w typie Smarthome, czy też te oferowane dla wielkopowierzchniowych budynków korporacyjnych, czy produkcyjnych. Jednymi z najlepszych jeśli chodzi o wydajność, a także innowacyjność są zaś te pod marką DELTA DORE. Poznaj kilka ich niezwykłych typów i cech.

Niewielkie moduły NANO

Wielokrotnie wdrożenie systemu automatyki budynku wiąże się z koniecznością kłucia ścian i tynków, oraz z wymaganiem rozłożenie odpowiedniego okablowania. Niekiedy nie da zatem uniknąć się wysokich kosztów i naruszonej estetyki domu. Tak nie dzieje się jednak w przypadku sytemu sygnowanego marką DELTA DORE. Mowa o modułach NANO, które są podtynkowe, niewielkie, a przy tym niezwykle funkcjonalne. To m.in. one tworzą złożony system pozwalający na sterowanie oświetleniem, alarmami, bramami, roletami, żaluzjami, czy ogrzewaniem.

Warto wiedzieć! Technologia systemu inteligentnego domu DELTA DORE to model bezprzewodowy X3D, o transmisja w pełni szyfrowanej. Wszystko to przy minimalnym poborze mocy.

Centrala LIFEDOMUS

System automatyki domu może być bardzo rozszerzony. Dowodem tego jest centrala LIFEDOMUS, która składa się na moduły Delta Dore, videodomofony IP, włączniki KNX, oświetlenie Phillips Hue, termostat Nest, czy wiele innych podzespołów. To pozwala elastycznie zarządzać komfortem, bezpieczeństwem oraz energią budynku. Przede wszystkim zwrócić warto uwag e na optymalizacje grzewcze, które mogą dotyczyć automatyzacji ogrzewania wodnego lub elektrycznego. Warto również wspomnieć o jedynym serwerze na rynku z pełną obsługą multimediów! Tworzenie profili użytkowników nie może być prostsze…

TYDOM 1.0 dla mniejszych domów i mieszkań

Nie tylko domy mogą wdrażać złożone i inteligentne systemy zarządzania i automatyzacji. Najlepsi producenci dbają również o właścicieli mieszkań, którym dedykowane jest rozwiązanie TYDOM 1.0. Jest to bardzo prosta w użytkowaniu aplikacja mobilna, która obsługiwana jest także w ramach darmowej chmury. Ta działa z mobilnymi providerami Internetu i nie wymaga osobnych loginów. TYDOM 1.0 łatwo zatem sparować z odpowiednimi modułami DELTA DORE, dla najwyższego poziomu komfortu mieszkania.

Dlaczego warto wybrać systemu DELTA DORE?

Systemy DELTA DORE przede wszystkim są różnorodne i bardzo intuicyjne. Prostota użytkowa, niezawodność i energooszczędność to ich największe zalety. Dodatkowym zabezpieczeniem są również długie okresy gwarancyjne, a także niesamowicie wydajne baterie urządzeń. Producent tejże niezwykłej automatyki, wypracowuje sobie niezachwianą pozycję jednego z liderów światowych już od ponad czterdziestu lat. System Inteligentnego Domu Delta Dore został zainstalowany w ponad 3 milionach domów! 

Opracowanie:
Kraków, Mazowiecka 25 lok. 410
tel. 12 296 35 84
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz