Materiał Partnera

Poprawność prawna umów pod kontrolą Kancelarii Radcy Prawnego Agnieszki Stępień

Poprawność prawna umów pod kontrolą Kancelarii Radcy Prawnego Agnieszki Stępień

Podpisując dużo umów, można popełnić błąd, który będzie nas sporo kosztował. Nie zawsze wszystkie punkty są dla nas jasne, dlatego warto skonsultować swoje obawy ze specjalistą z Kancelarii Radcy Prawnego Agnieszki Stępień i móc spać spokojnie. Nawet jeśli to ty sporządzasz dokumenty i chcesz, żeby było one poprawne pod względem prawnym również warto zaczerpnąć pomocy fachowca z tej dziedziny.

Korzystanie z usług radcy prawnego przy podpisywaniu umów

Mogłoby się wydawać, że podpisywanie umowy z osobą, z którą się współpracuje, nie może być niebezpiecznie. Czasami jednak okazuje się, że niektórzy pracodawcy lub kontrahenci przemycają paragrafy, które nie do końca są przez nas zrozumiałe lub akceptowalne. Wtedy należy udać się po prawną pomoc do Kancelarii Radcy Prawnego Agnieszki Stępień i uzyskać fachową radę co w danej sytuacji zrobić i jaką ewentualną propozycję zmiany zapisu podać swojemu zleceniodawcy.

Czasami zdarza się, że umowa, którą musimy podpisać, zawiera kilkanaście stron i nie chce nam się jej czytać, tym bardziej, jeśli mielibyśmy skupić się na zrozumieniu każdego słowa. To nie jest dobre zagranie, bowiem wystarczy jedno niefortunne zdanie zawarte w dokumencie i możemy zgodzić się na coś, o czym nawet nie mieliśmy pojęcia.

Tworzenie innych dokumentów pod okiem radcy prawnego

Tak samo, jak umowy, różne regulaminy muszą być poprawnie skonstruowane w odniesieniu do prawa. Radca prawny jest w stanie pomóc swoim klientom w przeredagowaniu i sporządzeniu profesjonalnych zapisów w różnych dokumentach. Takimi zapisami w umowie czy innych dokumentach mogą być np. postanowienia dotyczące zakazu konkurencji, właściwości miejscowej sądu lub kar umownych.

Korzystając z usług Kancelarii Radcy Prawnego Agnieszki Stępień, która swoją siedzibę ma w miejscowości Pabianice, można zdecydować się na jednorazową usługę lub podjąć stałą współpracę – niezależnie czy będzie ona dotyczyła prawa cywilnego, gospodarczego czy rodzinnego.

Opracowanie:
Pabianice, Orla 10/12 lok. 23
tel. 691 868 894
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz