Materiał Partnera

Pomysł na skuteczny gadżet reklamowy: brelok do kluczy

Pomysł na skuteczny gadżet reklamowy: brelok do kluczy

Różne przedmioty codziennego użytku są jedną z bardziej opłacalnych, a do tego skutecznych form reklamowania przedsiębiorstwa. Niezależnie od wielkości firmy, warto inwestować w tego typu akcesoria, które utrwalą pozytywny wizerunek marki w podświadomości klienta. Jednym z nich jest brelok, który jest chętnie wykorzystywanym akcesorium przez większość osób.

Czym są gadżety reklamowe?

To niewielkie, a zarazem niedrogie przedmioty, które cechuje przede wszystkim uniwersalność oraz praktyczność. Pod pojęciem uniwersalności kryje się możliwość podarowania ich zarówno potencjalnym klientom, wiernym marce konsumentom, jak i zaufanym kontrahentom. Z kolei praktyczność oznacza w tym przypadku, możliwość korzystania z nich w codziennym życiu przez każdego. Choć takie rzeczy jak silikonowy breloczek, kubek, kalendarz lub długopis wydają się banalne, to jednak bardzo skutecznie szerzą informacje o przedsiębiorstwie, a to w perspektywie czasu ma znaczny wpływ na rozpoznawalność logo promowanej marki.

Dlatego też gadżety reklamowe są po prostu nośnikami informacji, które zawierają nazwę firmy, jej logo, slogan oraz dane kontaktowe. Warto także zadbać, aby design danego akcesorium był ściśle powiązany z systemem identyfikacji wizualnej prowadzonej działalności. Chodzi tutaj przede wszystkim o kolorystykę oraz krój czcionki. Dodatkowym atutem będzie wybranie takiego gadżetu, który będzie tematycznie związany z branżą reklamowanego przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto wybrać brelok?

Przede wszystkim zaletą breloków jest ich funkcjonalność. To nie tylko ozdoba, która cieszy oczy właściciela. Bardzo często w razie zagubienia pęku, umożliwia jego identyfikację oraz wyróżnienie. To zwiększa szanse na odnalezienie utraconej rzeczy. Ponadto wykonany z trwałego materiału będzie mógł posłużyć przez długie lata. Jedną z firm zajmującą się produkcją tego typu akcesoriów, między innymi za pomocą metody mikrowtrysku PCV, jest Imar z siedzibą w Złotoryi. Breloki wykonane z elastomeru nie ulegają odkształceniu, pomimo swojej plastyczności. Biorąc pod uwagę intensywność użytkowania takiego gadżetu, warto wybrać właśnie ten rodzaj materiału przy jego zamówieniu. Ponadto ciekawy projekt przykuje uwagę innych osób, a niewielkie gabaryty zachęcą do przyjęcia podarunku. Elegancką alternatywę dla tworzywa sztucznego stanowią breloki wykonane z kawałka mosiądzu, na którym będą wygrawerowane wszelkie informacje o firmie. Daje to jednak pewne ograniczenie pod względem wykorzystania kolorystyki, którą posługuje się przedsiębiorstwo.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz