Materiał Partnera

Pomysł na prezent dla noworodka

Pomysł na prezent dla noworodka

Pojawienie się dziecka na świecie to dla rodziców ogromne wydarzenie i sporo emocji. W tym czasie bliscy i rodzina często obdarowują młodych rodziców prezentami dla dziecka. Wybierając prezent dla noworodka, warto wybrać takie rzeczy, które ułatwią ich życie i będą służyć przez długi czas. Ręcznie szyte dodatki dla dzieci to pomysł na udany prezent dla każdego niemowlaka.

 Funkcjonalne pomysły na prezent

Wiele osób prezent dla noworodka kupuje pod wpływem chwili, ale wybór nie zawsze jest udany. Warto przemyśleć swoją decyzję i wybrać prezent tak, aby mógł służyć przez długi czas!

 Najlepsze pomysły na prezent dla noworodka:

  • Zestaw pościeli handmade - zestaw pościeli będzie doskonałym pomysłem. Obecnie bardzo popularne są dwustronne zestawy, której z jednej strony pokryte są bawełną premium, a z drugiej miękkim, tłoczonym polarem minky. Nawet kiedy dziecko wyrośnie z małej kołderki, to może ona służyć jako kocyk albo mata do zabawy.

  • Organizer na łóżeczko - młodzi rodzice chętnie korzystają z rzeczy, które ułatwiają im opiekę nad dzieckiem. Organizer na łóżeczko noworodka pomieści wszystko to, co warto mieć pod ręką - to niezwykle funkcjonalny prezent, który może służyć przez kilka lat.

  • Królik przytulanka-usypianka - to nie tylko śliczny, ale też bardzo funkcjonalny prezent dla noworodka. Dzieci lubią się przytulać, często mają swoją ulubioną pieluszkę tetrową lub kocyk, który towarzyszy im przez całe dzieciństwo. Ręcznie szyty królik przytulanka będzie z dzieckiem przez wiele lat i z pewnością stanie się towarzyszem zabaw starszego malucha!
  • Rożek - rożek znany jest także jako otulacz. Noworodki czują się bardziej komfortowo, kiedy są ciasno owinięte, w końcu dopiero od niedawna są na świecie i wcześniej spędziły 9 miesięcy w brzuchu mamy! Uroczy rożek na pewno będzie często używany, a nawet jeśli rodzice mają już zakupiony rożek, to kolejny z pewnością się przyda.

 Prezent personalizowany

Jak podkreśla właścicielka Jasiowelove Marta Czechowska, noworodkom warto dawać spersonalizowane prezenty! Po pierwsze to oznaka tego, że chcemy, aby prezent był wyjątkowy. W końcu nie poszliśmy na łatwość i nie zakupiliśmy pierwszego lepszego prezentu w sklepie, ale poświęciliśmy czas na wybranie kolorystyki dla dziecka. Poza tym rodzice lubią zachowywać pamiątki po dzieciach - personalizowany kocyk czy rożek na pewno znajdą specjalne miejsce w ich sercach.

Co w sytuacji, kiedy rodzice noworodka zakupili już wszystkie potrzebne dla niego rzeczy? W takim wypadku warto zdecydować się na voucher do sklepu lub manufaktury rzeczy dla dzieci, skąd sami wybiorą to, czego w danej chwili potrzebują.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego https://jasiowelove.pl/

Opracowanie:
Radom, Królowej Jadwigi 4 lok. 1
tel. 793 009 467
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz