Materiał Partnera

Polisa na życie w AVIVA – negocjuj umowy wraz z doradcą finansowym!

Polisa na życie w AVIVA – negocjuj umowy wraz z doradcą finansowym!

Obecnie na rynku ubezpieczeniowym działa z powodzeniem wiele towarzystw ubezpieczeniowych, których renoma, a także zakres oferty jest bardzo podobny. W jaki sposób zatem wybrać odpowiednią firmę, z którą podejmiemy stałą współpracę, na przykład w ramach uzyskania polisy na życie? Przede wszystkim ważna jest elastyczność danego towarzystwa ubezpieczeniowego. Na rynku polskim, bardzo wyróżnia się na tle konkurencji marka AVIVA. Jeśli chcesz uzyskać od niej bardzo spersonalizowane umowy, które będą niesamowicie korzystne, negocjuj warunki za pośrednictwem dobrego doradcy finansowego!

AVIVA – elastyczność współpracy z klientem!

Firma AVIVA wyróżnia się, jak już wspomniano bardzo dużą elastycznością rynkową, w prezentowaniu swojej oferty. Jeśli chodzi o polisy na życie, po odpowiednich procesach negocjacyjnych można uzyskać naprawdę bardzo korzystne rozwiązania, przy wielu zastosowanych dodatkowych opcjach ochronnych, wysokich kwotach wypłacanych świadczeń, i o bardzo niskich składach – ważne jest jednak pokazanie firmie, że zależy nam na długofalowej współpracy. To wtedy, będziemy w stanie wypracować bardzo dobre, zindywidualizowane umowy. Pomogą Ci również w tym doradcy ubezpieczeniowi oraz finansowi, z którymi bezsprzecznie warto podejmować współpracę – jest to swoiste zabezpieczenie naszych interesów.

Wracając jednak do renomy firmy AVIVA i jej polis na życie, warto wiedzieć, że oprócz podstawowej ochrony, która obejmuje wypłatę świadczenia w przypadku śmierci ubezpieczonej osoby, czy wypłatę świadczenia, jeśli śmierć nastąpi m.in. na skutek: zamieszek lub działań wojennych, czy nawet samobójstwa, można uzyskać pakiety dodatkowe. Stanowią je: pomoc w uzyskiwaniu pieniędzy na leczenie poważnej choroby, wypłaty pieniężne w przypadku pobytu w szpitalu, opłacanie wizyt lekarskich u specjalistów, pomoc finansowa powypadkowa, ochrona zdrowotna dla bliskich, czy też tzw. pomocnik domowy, czyli opłacony fachowiec, który zajmie się np. serwisem instalacji elektrycznych!

Ubezpieczenie skrojone na miarę Twoich potrzeb!

Jak jednak uzyskać dobre ubezpieczenie skrojone na miarę potrzeb, bez konieczności uiszczania wysokich składek miesięcznych? Odpowiedź, jest bardzo prosta: współpraca z doświadczonym doradcą ubezpieczeniowym i finansowym, który doskonale zna rynek oraz przemiany, które na nim nastąpiły na przestrzeni ostatnich lat. To tacy eksperci, współpracujący między innymi z grupą AVIVA, będą w stanie wynegocjować od niej dla swojego klienta korzystne, pozakatalogowe umowy polis na życie, z licznymi dodatkowymi pakietami, a także niskimi kwotami utrzymania. Nie wierzysz? Skonsultuj się z doradcą ubezpieczeniowym Markiem Pawłowiczem, który ma olbrzymie doświadczenie – ponad dwudziestoczteroletnie – w pomocy w podpisywaniu dobrych umów ubezpieczeniowych, kredytowych, inwestycyjnych, czy też pożyczkowych! Działa on w Wałbrzychu i okolicach, świadcząc pomoc klientom indywidualnym, a także instytucjonalnym.

Opracowanie:
Wałbrzych, Broniewskiego 65c/27
tel. 602 107 226
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz