Materiał Partnera

Polisa na życie – jak wybrać najlepszą opcję?

Polisa na życie – jak wybrać najlepszą opcję?

Na polskim rynku ubezpieczeniowy, działa ponad kilkadziesiąt towarzystw ubezpieczeniowych, oferujących polisy na życie. Wybór odpowiedniego ubezpieczenia nie jest zatem łatwą sprawą, zwłaszcza jeśli zwracamy uwagę na pakiety dodatkowe, czy też jak najniższe składki, przy jak najwyższych wypłacanych środkach, w razie różnych nieprzewidzialnych zdarzeń. Jak zatem wybrać dobrą polisę, która zabezpieczy naszą rodzinę? Pomocy należy szukać u ekspertów – agentów ubezpieczeniowych.

Pomoc agenta ubezpieczeniowego

Pomoc agenta ubezpieczeniowego, jest bardzo szeroka. W pierwszym etapie współpracy, dokładnie przeanalizuje on Twoją sytuację materialną, uwzględniając czynniki prognostyczne, ekonomiczne, i te dotyczące zmian w branży ubezpieczeniowej. Następnie ustali on z Tobą, Twoje specjalne oczekiwania, co do umowy ubezpieczeniowej, przechodząc do prezentacji katalogowych ofert. Kolejnymi działaniami agenta, jest kontakt z danymi towarzystwami, w celu uelastycznienia danych rozwiązań prezentowanych w ofertach, co osiąga się na drodze negocjacji. Po uzyskaniu określonych warunków, satysfakcjonujących obie strony, agent zajmie się wszystkim sprawami formalnymi. Korzystając z jego usług nie należy martwić się zatem w zasadzie o nic. Wielokrotnie agenci pomagają również renegocjować umowy, których świadczenie ulega zakończeniu, czy też pomagają w egzekwowaniu środków od ubezpieczycieli, w wypadku wystąpienia zdarzeń wytyczonych w umowie.

Jeśli pragniesz zatem uzyskać polisę na życie na preferencyjnych warunkach, z niskimi opłatami miesięcznymi, czy kwartalnymi, a także z wysokimi świadczeniami oraz dodatkowymi pakietami, zgłoś się do Biura Ubezpieczeń DAK Agnieszki Matejek. Współpracuje ona z takimi towarzystwami, jak PZU, GENERALI, COMPENSA, INTERRISK, LINK4, WARTA, TUZ, TUW, AXA, UNIQA i z wieloma innymi.

Dobre ubezpieczenie na życie

Dobre ubezpieczenie na życie pozwala uzyskać środki finansowe w przypadku śmierci ubezpieczonego, zgonu małżonka, teściów, czy rodziców, a także dziecka. Finansowa pomoc udzielana jest też w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu, operacji chirurgicznych, w przypadku osierocenia dziecka, pobytu w szpitalu, czy nawet w sytuacji urodzenia dziecka. Najlepsze ubezpieczenia, są w stanie nawet pozwolić na dobór warunków wypłacanych świadczeń. Jeśli jesteś genetycznie obciążony możliwością pojawienia się nowotworu złośliwego, pakiety dodatkowe, mogą pozwolić Ci na darmowe korzystanie z prywatnych konsultacji lekarskich. Wypłacalne środki na leczenie, mogą przekroczyć zaś od kilkudziesięciu do nawet kilkuset tysięcy złotych. Budując z agentem ubezpieczeniowym swoją polisę na życie, możesz zatem kreować ją wielokrotnie niemalże dowolnie. Dzisiaj jest to w branży niesamowicie ważne. 

Opracowanie:
Koszalin, Harcerska 9B
tel. 696 685 949
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz