Materiał Partnera

Polgrzyb Urszula Jedynak – grzyby w postaci krajanki

Polgrzyb Urszula Jedynak – grzyby w postaci krajanki

Pyszne i ekologiczne grzyby suszone to nieodzowna część kolacji wigilijnej. Nie może ich zabraknąć w domach, a co za tym idzie na sklepowych półkach. Dlatego tak ważne jest przed okresem świątecznym, ale i nie tylko zaopatrzenie się w suszone grzyby. Jeśli szukasz firmy, która zapewni dostawy każdej ilości oraz różne gatunki samych grzybów, w takim razie postaw na Polgrzyb Urszula Jedynak.

Polgrzyb – postaw na jakość

Firma, o której dziś piszemy, istnieje na rynku już od 1995 roku, swoją siedzibę ma w miejscowości o nazwie Skawina koło Krakowa, choć należy zauważyć, że grzyby pozyskuje z lasów zachodniej i północnej Polski. Nie bez powodu, bo to właśnie tam lasów jest co niemiara, szczególnie tych niedotkniętych przez cywilizację. Grzyby pochodzące z tamtych rejonów są więc smaczne i ekologiczne, co na pewno spełni oczekiwania wymagających klientów. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że pakowanie grzybów przez firmę Polgrzyb Urszula Jedynak jest pod stałym nadzorem grzyboznawcy, a same produkty mają wymagane atesty.

Jak powiedział jeden z pracowników opisywanego dziś zakładu,

nasza oferta jest pełna przepysznych, suszonych grzybów idealnych na wigilię, mogących urozmaicić dania przez cały rok! Grzyby są starannie suszone, następnie pakowane w woreczkach o konkretnej pojemności. Podczas wszystkich prac dbamy o czystość i oczywiście precyzję. Zachęcamy do składania zamówień.

Suszone grzyby różnych gatunków

Grzyby w postaci krajanki firma Polgrzyb oferuje w różnych wersjach wagowych. Możesz kupić krajankę ważącą zaledwie 20 gramów, jak i taką kilogramową! Przedsiębiorstwo proponuje podgrzybka brunatnego, borowika szlachetnego, koźlarza czerwonego czy maślaka czerwonego. Oferta nie ogranicza się jednak tylko i wyłącznie do tych gatunków, obejmuje bowiem także maślaka zwyczajnego i maślaka pstrego wraz z sitarzem. Nie brak także w ofercie grzybów mun i krojonej pieczarki. Postaw na wiele rodzajów, aby urozmaicić swój sklepowy asortyment.

Opracowanie:
Skawina, Bagienki 7a
tel. 12 276 38 44
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz