Materiał Partnera

Pokrycia dachowe wysokiej jakości i nie tylko w ofercie firmy Gutta Polska

Pokrycia dachowe wysokiej jakości i nie tylko w ofercie firmy Gutta Polska

Dach jest jednym z najważniejszych elementów każdego obiektu użytkowego. Pokrycie musi być wykonane z wytrzymałych materiałów, które oferuje firma Gutta Polska sp. z o.o. – rozbudowana oferta zawiera przede wszystkim płyty bitumiczne, ale także wiele innych produktów. Szeroki asortyment obejmuje też zadaszenia i płyty z tworzyw sztucznych. Jakie jest ich zastosowanie?

Płyty i gonty bitumiczne

Jednym z najważniejszych produktów oferowanych przez firmę Gutta Polska sp. z o.o. są płyty bitumiczne. Stosuje się je z powodzeniem nie tylko jako pokrycia dachowe, ale także w charakterze okładzin elewacyjnych. Wyróżniają się doskonałą odpornością na warunki zewnętrzne, niskie i wysokie temperatury, a ich zastosowanie jest rozwiązaniem oszczędnym i bezobsługowym. Gutta Polska sp. z o.o. oferuje w tym zakresie bitumiczne płyty faliste guttanit, które realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, co daje możliwość uzyskania wyrobu wysokiej jakości.

Jest on bardzo elastyczny przy jednoczesnym zachowaniu sporej wytrzymałości. Płyta warstwowa tego typu oferowana przez Gutta Polska sp. z o.o. sprawdzi się zarówno w konstrukcjach charakterystycznych dla budownictwa przemysłowego, np. halach i magazynach, jak i obiektach użytkowych, a nawet altanach czy domkach letniskowych. Firma Gutta Polska sp. z o.o. proponuje także gont bitumiczny, który jest estetycznym i niezwykle ekonomicznym pokryciem dachowym. Nie trzeba go konserwować, a ilość wzorów i kolorów pozwala dopasować go do indywidualnych preferencji inwestora.

Rozbudowana oferta

Firma Gutta Polska sp. z o.o. dla swoich klientów przygotowała również płyty z tworzyw sztucznych. Płyty profilowe oraz komorowe PC świetnie sprawdzają się np. jako zadaszenia, gdzie konieczne jest zastosowanie lekkich, ale wytrzymałych i odpornych na trudne warunki atmosferyczne materiałów. Gwarantują to wyroby proponowane przez Gutta Polska sp. z o.o., która w ofercie zadaszeń proponuje także markizy. Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań w tym zakresie są markizy tarasowe z napędem ręcznym, a także modele modułowe wykorzystujące wypełnienie z płyt z poliwęglanu komorowego.

Rozbudowana oferta firmy Gutta Polska sp. z o.o. obejmuje jednak nie tylko wysokiej jakości pokrycia dachowe oraz zadaszenia. W asortymencie znaleźć można także produkty wykorzystywane do utwardzenia słabego podłoża nasypów. Do tego celu należy zastosować geowłókniny, czyli płaskie geosyntetyki, rekomendowane do systemów drenarskich. Gutta Polska sp. z o.o. proponuje też rozwiązania w kwestii utwardzania podłoża, czy wzmacniania terenów trawiastych. W tej sytuacji świetnym produktem są kraty parkingowe i trawnikowe, które Gutta Polska sp. z o.o. oferuje w kilku wariantach.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz