Materiał Partnera

Pogotowie ślusarskie rozwiąże Twoje problemy z zamkami

Pogotowie ślusarskie rozwiąże Twoje problemy z zamkami

Wystarczy chwila nieuwagi, aby zatrzasnąć drzwi. Gdy mamy problem z dostaniem się do swojego mieszkania czy samochodu, najczęściej korzystamy z pomocy fachowców, a dokładniej pogotowia ślusarskiego. Zatrudnione tam osoby z powodzeniem poradzą sobie z każdym zamkiem i to niezależnie od stopnia jego skomplikowania. Czy wiesz jednak, że ślusarz pomoże Ci nie tylko w awaryjnych sytuacjach, lecz także wówczas, gdy będziesz chciał zabezpieczyć mieszkanie przed złodziejami?

Awaryjna sytuacja z zamkiem? Pomoże ślusarz

W każdym większym mieście w Polsce działa pogotowie ślusarskie – firma zajmująca się pomocą klientom, którzy zgubili klucze do samochodu lub mieszkania. W stolicy taką firmą jest Pogotowie Zamkowe Warszawa. Kiedy warto skorzystać z jego pomocy?

Fachowcy przyznają, że jeszcze kilkanaście lat temu zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie nie było większym problemem. Zabezpieczenia były wówczas na znacznie niższym poziomie i  większość kierowców była w stanie samodzielnie poradzić sobie z dostaniem się do kluczyków pozostawionych w stacyjce. Dziś samodzielne dostanie się do wnętrza pojazdu, w  którym pozostały kluczyki, wiąże się z koniecznością wybicia szyby. To spore koszty – zdecydowanie lepiej skorzystać z pomocy specjalistów, którzy są w stanie awaryjnie otworzyć drzwi.

Numer solidnego i znającego się na swojej pracy ślusarza warto mieć zawsze przy sobie. Wystarczy bowiem chwila nieuwagi, aby zgubić lub złamać klucze do domu lub firmy. W  takiej sytuacji wymiana drzwi nie jest konieczna – tańszym rozwiązaniem będzie wymontowanie dotychczasowego zamka i montaż nowego. Czynność tę jest w stanie wykonać każdy dobry ślusarz specjalizujący się w wymianie zamków.

Pogotowie ślusarskie – więcej niż pomoc w awaryjnych sytuacjach

Każde działające na rynku pogotowie ślusarskie zajmuje się nie tylko awaryjnym otwieraniem zamków – oferta jest znacznie szersza. Klienci mający problem z zamkiem mogą powierzyć takiej firmie jego naprawę. W przypadku np. drzwi antywłamaniowych, w których stosuje się solidne zamki najwyżej jakości, naprawa opłaca się bardziej niż wymiana.

Niektóre pogotowia ślusarskie świadczą kompleksowe usługi, dlatego proponują klientom również rozmaite zamki. Z punktu widzenia osób, które są zmuszone wymienić zamek, takie rozwiązanie to spora oszczędność czasu. Fachowiec nie tylko wymontuje uszkodzony zamek, lecz także pomoże w wyborze nowego. Skorzystanie z  pomocy eksperta opłaca się – specjalista może podpowiedzieć, który zamek sprawdzi się najlepiej i zabezpieczy mieszkanie lub obiekt przemysłowy przed osobami niepożądanymi.

Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz