Materiał Partnera

Plandeki na wymiar – doskonałe zabezpieczenie towaru

Plandeki na wymiar – doskonałe zabezpieczenie towaru

Przewóz ładunków na specjalnie przystosowanej do tego naczepie oznacza w większości przypadków konieczność ich zabezpieczenia plandeką. Warto zdecydować się na modele wyprodukowane na wymiar – dzięki temu osłona będzie idealnie dopasowana do konkretnej naczepy, a spore możliwości w zakresie personalizacji obejmują nawet kolor plandeki czy gramaturę materiału.

Plandeki na naczepy

Naczepa dokładnie zabezpieczona specjalistycznym materiałem to częsty widok na polskich drogach – w połączeniu z ciągnikiem siodłowym taki zestaw jest bowiem chętnie wykorzystywany przez przewoźników do transportu wielotonowych ładunków. Dzięki możliwościom produkcyjnym plandeki na naczepy mogą być skonfigurowane zgodnie z indywidualnymi preferencjami zamawiającego. Szeroki asortyment firm takich jak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Erjot obejmuje m.in. plandeki czterostronne lub wyposażone w tylne drzwi czy ścianę przednią. Sporym zainteresowaniem cieszą się też plandeki do naczep z regulowaną wysokością.

Decydując się na zakup plandeki na naczepę, warto dokładnie przeanalizować ofertę producenta. Najlepsze firmy w branży oferują bowiem wyroby zgodne z przepisami celnymi, dzięki czemu przewoźnik bez problemu otrzymuje niezbędne certyfikaty. Istotny jest również materiał plandekowy oraz dodatkowe wzmocnienia. Renomowani producenci plandek oferują swoim klientom również specjalne narożniki, linkę celną czy naciąg gumowy, co czyni je znacznie bardziej funkcjonalnymi i bezpiecznymi.

Wiele rodzajów

Plandeki na naczepy nie są jednak jedynym typem, który znajduje się w asortymencie dobrych producentów. Nierzadko oferują oni swoim klientom także plandeki na wózki widłowe, które zabezpieczają operatora niewielkiego pojazdu i jednocześnie nie ograniczają jego pracy ze względu na wysoką przezroczystość materiału. Jak się okazuje, plandeki na wymiar nie muszą ograniczać się jedynie do wszelkiego rodzaju pojazdów i zabezpieczania towarów w trakcie podróży. Z powodzeniem można bowiem zamówić plandeki reklamowe, na których znajdzie się logo firmy czy najważniejsze informacje o jej ofercie.

Plandeki na wymiar wykonuje się również do zabezpieczenia materiałów sypkich w transporcie. Przewożone są one przeważnie za pomocą pojazdów typu wywrotka, do których plandeki muszą być odpowiednio dopasowane. Szeroki asortyment producenta plandek obejmuje też modele przeznaczone do osłony koła zapasowego czy materiały przystosowane do montażu na łodzi. Ciekawym rozwiązaniem są plandeki sportowe, które wykorzystuje się w charakterze namiotu na wydarzeniach związanych z motoryzacją, np. rajdach czy wyścigach na torach. Stanowią one doskonałą ochronę dla specjalnych pojazdów wykorzystywanych podczas tego typu imprez.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz