Materiał Partnera

Plandeki - jak szybko i skutecznie ochronić altanę ogrodową?

Plandeki - jak szybko i skutecznie ochronić altanę ogrodową?

Altany ogrodowe to doskonałe miejsce do spędzania czasu wolnego w okresie letnim. Zapewniają przebywanie na wolnym powietrzu, ale jednocześnie chronią nas przed deszczem lub mocnym słońcem. Doskonałym rozwiązaniem na zwiększenie możliwości ochronnej tego rodzaju rozwiązań są plandeki na altanki. Powłoki namiotowe tego rodzaju pozwalają na zapewnienie maksymalnej ochrony przed różnymi czynnikami środowiska zewnętrznego.

Skuteczne zadaszenie namiotowe na Twoją altanę

Sprzedaż plandek odbywa się na zasadzie doboru do odpowiednich kształtów danych obiektów, dlatego też na rynku znajdziemy niezawodne plandeki samochodowe czy pokrowce na piaskownice. Podpowiadamy, dlaczego to rozwiązanie doskonale sprawdza się w przydomowych aranżacjach. Plandeki na altany ogrodowe to rozwiązanie powstałe z myślą o zabezpieczeniu ich przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Stosując plandeki dopasowane do określonej altanki, można z powodzeniem spędzać w niej czas nawet podczas ulew czy burzy. Plandeki z atestem pozwalają również na utrzymanie walorów estetycznych, dlatego że prezentują się jako prześwitujący materiał, dzięki któremu możemy z łatwością obserwować to, co dzieje się na zewnątrz. Dobre plandeki są w stanie przetrwać nawet miesiące zimowe, dzięki czemu stanowią skuteczną ochronę przed szkodliwymi temperaturami. Dodatkowo w trakcie remontu wykorzystuje się plandeki budowlane, pozwalające na ochronę konstrukcji altany. W zależności od potrzeb, na rynku można znaleźć różnorodne warianty pokrowców: przejrzyste, ozdobione nadrukami, a także takie, które wykonane są z odpornych materiałów, np. plandeki trudnopalne. w ofercie płacht przykrywających znajdują się produkty wykonane z trwałych i syntetycznych włókien. Wytrzymała plandeka ogrodowa znakomicie spełnia swoją funkcję, stanowiąc warstwę ochronną, a przy tym może być wykorzystywana wielokrotnie.

Montaż plandek na altany

Produkcja plandek oferuje prosty i przejrzysty montaż, który pozwala na swobodne użytkowanie i mocowanie. Jedyne co będzie potrzebne to wkręty do drewna oraz nitownica. Do każdej każdego produktu dołączane są płatne uchwyty obrotowe, które zapewnia producent plandek. Uchwyty obrotowe przykręcany za pomocą wkrętów do belek plandeki na wysokości oczek zakutych w plandece. Następnie plandeki rusztowanie nakładamy na uchwyty i przekręcamy je w pozycję zablokowaną. Jarosław Siedlecki, kierownik firmy Plandeki Jaro zapewnia, że dzięki temu pokrowiec leży na ścianie altanki i jest dobrze naciągnięty. Sprzedaż pokrowców odbywa się za pomocą hurtowni plandek. Miejsca tego typu zapewniają produkty o różnorodnym zastosowaniu, również plandeki magazynowe.

Opracowanie:
Słupno, Żeromskiego 41
tel. 600 644 335
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz