Materiał Partnera

Plandeki – doskonałe zabezpieczenie towaru

Plandeki – doskonałe zabezpieczenie towaru

Przewóz konkretnych ładunków to niekiedy spore przedsięwzięcie, w którym niezwykle istotne jest zabezpieczenie towaru. Warto do tego celu wykorzystać nowoczesne i wytrzymałe plandeki, których wiele rodzajów daje możliwość dopasowania do konkretnego przeznaczenia oraz oczekiwań. Jakie dokładnie typy plandek oferują firmy zajmujące się ich sprzedażą, montażem i naprawą?

Plandeki do samochodów i naczep

Jedną z głównych branż wykorzystujących plandeki jest zatem transport. Specjalnie przystosowane samochody dostawcze z odpowiednią ramą umożliwią montaż przygotowanej do tego celu plandeki, dzięki czemu masa pojazdu nie zwiększa się znacząco, a ładunek jest doskonale zabezpieczony w trasie. Warto plandekę dopasować u renomowanego dystrybutora, który będzie również w stanie zaproponować jej montaż na aucie dostawczym. W taki sposób działa firma Plandeki Jaro, która w swojej rozbudowanej ofercie przygotowała dla klientów wiele typów plandek.

Są to również modele przystosowane do montażu na naczepach i przyczepach. Charakteryzują się one sporym rozmiarem, a ich wytrzymałość musi stać na wysokim poziomie. Ich prawidłowe zainstalowanie może być niekiedy problematyczne, dlatego warto zlecić tę czynność profesjonalistom. Jak się jednak okazuje, plandeki wykorzystywane są z powodzeniem również w wielu innych branżach. Kiedy i gdzie stosuje się poszczególne ich modele?

Poszczególne typy plandek

Plandeki w ofercie renomowanego dystrybutora to materiały zabezpieczające towary w różnych okolicznościach. Powszechne jest stosowanie ich w budownictwie, gdzie ochrania się w ten sposób materiały znajdujące się na placu budowy. Dzięki temu poszczególne elementy konstrukcyjne lub inne są zabezpieczone np. przed pyłem czy piaskiem. Szeroki asortyment specjalistycznych firm nierzadko obejmuje również plandeki rusztowaniowe. Jak sama nazwa wskazuje, zabezpiecza się za ich pomocą rusztowania zamontowane na wysokich budynkach. Ofertę uzupełniają wysokiej jakości odporne na trudne warunki atmosferyczne plandeki magazynowe.

Ze względu na specyficzną eksploatację wyróżnia się także wiele plandek przystosowanych do ekstremalnych warunków. Rozbudowana oferta dobrych dystrybutorów obejmuje zatem plandeki trudnopalne, które posiadają atesty potwierdzające ich odpowiednie właściwości. Warto zatem w ten sposób zabezpieczać towar – plandeki są lekkim, elastycznym materiałem ochronnym, który wykorzystać można w wielu branżach, jednak należy pamiętać o dopasowaniu właściwego modelu do konkretnego przeznaczenia.

Opracowanie:
Słupno, Żeromskiego 41
tel. 600 644 335
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz