Materiał Partnera

Pielęgnacja włosów i głowy mężczyzn

Pielęgnacja włosów i głowy mężczyzn

Wiele mówi się o różnych, nowoczesnych zabiegach pielęgnacyjnych dla włosów damskich. Wymienia się między innymi regenerację włosów ampułkami Matrix, Biolage, L’oreal serie expert, Pro-fiber, Smartbond, Steam pod odbudowę, czy też keratynowe prostowanie włosów, przedłużanie fryzur, czy też koloryzacje Color Sync. Warto jednak wiedzieć, że dzisiaj z różnorodnych zabiegów odżywczych i stylizacyjnych korzystają również panowie. Wybierają oni wtedy fryzjerów również uznawanych za świetnych barberów!

Dostosowanie fryzury do kształtu twarzy i nie tylko!

Panowie wielokrotnie przyzwyczajają się do fryzur, które noszą przez długie lata. Niestety nie zawsze są to trafione propozycje, dlatego dobry fryzjer zawsze postara się namówić swojego klienta na zmiany. Wtedy ważne jest dobieranie odpowiedniej fryzury zarówno do kształtu twarzy i głowy, a także do zarostu, koloru oczu, czy też stylu ubierania się. Dzisiaj najlepsi fryzjerzy posiadają bowiem bardzo szerokie kompetencje nie tylko w strzyżeniu, ale także w wizażu. To zaś pozwala na przeprowadzanie w salonach prawdziwych metamorfoz. Dzisiaj warto namawiać zatem swoich chłopaków, mężów, czy kolegów, na takie odważne działania, jak farbowanie, czy zapuszczanie włosów. Warto przy tym wiedzieć, że wspomniane farbowanie, nie musi dotyczyć tylko i wyłącznie zmiany koloru. Może to być tylko odświeżenie np. oprószonych niechcianą siwizną włosów, lub też zastosowanie refleksów o jaśniejszych tonach, niż kolor naturalnych.

Regenerowanie włosów

Wbrew opiniom nie tylko długie kobiece włosy często są zniszczone. Panowie niestosujący odpowiednich odżywek, również często borykają się z problemem szybko przetłuszczającej się, czy napuszonej fryzury. Warto zatem w takich sytuacjach korzystać przy strzyżeniu z serii zabiegów pielęgnacyjnych, które mogą stanowić np. Keratin therapy, czy też Biolage R.A.W, w 97% składników pochodzenia naturalnego. Nawet po jednym zastosowaniu profesjonalnej regeneracji włosy odzyskają blask, głęboki kolor, miękkość, łatwość w stylizowaniu, czy też objętość!

Strzyżenie, mycie, modelowanie, masaż głowy i golenie

Wizyta mężczyzny w salonie fryzjerskim nie musi ograniczać się tylko do wykonania odpowiedniej fryzury. Najlepsi fryzjerzy oferują dla panów szereg działań, które pozwolą nie tylko uzyskać piękny wygląd głowy, ale także twarzy. Przy tym będą się mogli oni również w odpowiedni sposób zrelaksować. Taką ofertę w korzystnej cenie przygotowała między innymi Beata Lewczuk Vice Mistrz Europy we fryzjerstwie męskim Paestum 2018, która gwarantuje profesjonalne strzyżenie, mycie, modelowanie, a także masaże głowy i stylizowanie zarostu. Nic dziwnego, że Salon Fryzjerski M&M, działający w Łęgowie, tak mocno oblegany jest przez klientów silnej płci! Warto jednak wiedzieć, że kobiety również od lat odkrywają to miejsce, regularnie je odwiedzając i polecając przyjaciółkom, matkom, czy siostrom.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz