Materiał Partnera

Piękne Okno – studio dekoracji okiennych

Piękne Okno – studio dekoracji okiennych

Dekorowanie okien to sztuka. Mogłoby się wydawać, że rzecz tak prosta jak wymiana wiszących na karniszach tkanin nie wpływa znacząco na wygląd wnętrza. Jest jednak zupełnie inaczej – firany i zasłony okalające okna mogą podnieść walory estetyczne każdego pomieszczenia. Dobrze dobrane, wykonane starannie zasłony i firany dodadzą wnętrzu charakteru. Wiedzą o tym doskonale specjaliści z firmy Piękne Okno.

Kompleksowa usługa w zakresie dekoracji okiennych

Jeżeli naprawdę zależy nam na tym, aby nasze okna prezentowały się jak najlepiej, powinniśmy zacząć od znalezienia prawdziwych ekspertów w dziedzinie dekoracji okien. Są nimi niewątpliwie specjaliści z firmy Piękne Okno z Iławy, działającej na rynku już od ponad dziesięciu lat. Tak duże doświadczenie pozwoliło jej na doskonałe opanowanie sztuki projektowania zasłon i firan. Wykonany przez nią projekt dekoracji okiennych zostanie dostosowany do naszych potrzeb. Z pracownikami firmy możemy także przedyskutować dobór materiałów i karniszy, dzięki czemu uzyskamy pewność, że wybrana dekoracja okienna będzie całkowicie spełniała nasze oczekiwania. Ofertę firmy uzupełnia bogaty asortyment taśm marszczących, upinaczy i chwostów dekoracyjnych.

Piękne Okno nie tylko projektuje i sprzedaje firany czy zasłony (w ofercie posiada tkaniny firanowe i zasłonowe renomowanych europejskich producentów), lecz także zajmuje się ich montażem – oferuje szeroki wybór karniszy i systemów montażowych. Firma dodatkowo zapewnia pranie i prasowanie zaprojektowanych przez nią dekoracji. Dzięki regularnemu korzystaniu z tej usługi będziemy mieć pewność, że nasze tkaniny dekoracyjne pozostaną niezmiennie efektowne i zachowają swoje walory użytkowe.

Co poza dekoracjami okiennymi?

Piękne dekoracje okienne możemy wzbogacić o dodatkowe elementy wystroju pomieszczenia lub wyposażenia domu. W ofercie firmy Piękne Okno znajdziemy także szeroki wybór kap, bieżników, pokrowców na krzesła, ręczników, gotowych narzut czy ceramiki dekoracyjnej. Kwestie związane z tkaninami dekoracyjnymi (i nie tylko) możemy zatem dopiąć tu na ostatni guzik – wystarczy, że skorzystamy z pomocy wykwalifikowanego personelu, który pomoże nam dobrać wszystkie dodatki pod względem kolorystycznym i fasonowym.

Opracowanie:
Iława, Jana III Sobieskiego 14 lok. 15
tel. 89 644 85 23
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz