Materiał Partnera

Piękne i solidne meble dla domu, czy też biura!

Piękne i solidne meble dla domu, czy też biura!

Obecnie branża meblarska dzieli się między innymi na dwa sektory. Jednym z nich jest ten dotyczący sprzedaży gotowych wyrobów, często w dużych sklepach sieciowych. Drugi zaś to nic innego, jak projektowanie i wykonawstwo mebli na specjalne zamówienie, z dokładnie dostosowanymi wymiarami, a także stylistyką. Którą opcję dzisiaj warto wybrać? Odpowiedź jest prosta: drugą, bo to ona stwarza możliwość uzyskania konstrukcji wyróżniających się, trwałych na lata, niezwykle pięknych i idealnie harmonizujących się z geometrią Twojego wnętrza domu, czy biura! Poznaj zatem jedną z najlepszych pracowni meblarskich – SETAR Meble na zamówienie!

Podkreśl charakter swoich wnętrz

Dzisiaj meble na zamówienie to nie tylko wyroby idealnie dostosowane rozmiarami do wnęki kuchennej, ciasnej łazienki, czy też garderoby, bądź pomieszczenia gospodarczego. Coraz częściej wykorzystuje się je także po to, aby podkreślić zarówno swój charakter, jak i charakter pomieszczenia, wykonanego w określonym stylu wnętrzarskim. To zaś pozwala na idealne dostosowanie szaf, komód, stołów, krzeseł, czy też innych konstrukcji do salonu, sypialni, kuchni, łazienki, czy przedpokojów. Ważne jest jednak przy tym zlecenia realizacji tychże mebli profesjonalnym pracowniom, które działają w złożony sposób – od wykonania wizji lokalnej i pomiarów (czasem wystarczy przesłanie planów zagospodarowania przestrzennego), przez tworzenie rysunków podglądowych i wizualizacji, po nawet dostarczenie wyrobów z ich montażem! Tak na rynku od lat działa firma SETAR Meble na zamówienie, która wyróżnia się tworzeniem konstrukcji solidnych. Jest to wynik przede wszystkim stosowania wysokiej jakości materiałów, a także tworzenia mebli w procesach zarówno tradycyjnych ręcznych, jak i zautomatyzowanych przy pomocy nowoczesnej oraz bardzo precyzyjnej technologii stolarskiej! Nic dziwnego, że SETAR wyposażył już setki kuchni, czy łazienek w Zielonej Górze i okolicach, a nawet w całej Polsce.

Stwórz wizytówkę swojej firmy

Meble na zamówienie są również często wykonywane dla biur, hoteli, czy też restauracji oraz urzędów. Mowa przede wszystkim o różnego rodzaju szafach archiwalnych, ladach recepcyjnych, a także oczywiście o pełnych zestawach biurowych/gabinetowych/kancelaryjnych. Ważne przy tym jest to, że dla klientów publicznych i biznesowych, przede wszystkim liczy się jakość, a także efekt wizualny. Dzisiaj w świecie, w którym obowiązuje zasada work-life balance warto swoim pracownikom gwarantować bowiem przestrzeń atrakcyjną estetycznie, to bowiem według badań naukowych przekłada się nawet na efektywność pracy. Udowodniono również, że jest to ważne w kontaktach bezpośrednich z klientami – ci odwiedzający Twoją firmę, będą zwracali uwagę na całe biuro, a także meble. Warto zatem skontaktować się z pracownią meblarską SETAR Mariusza Czajkowskiego, bo to ona posiada ogromne doświadczenie w tworzeniu niezwykłych wyposażeni stolarskich dla biur. Razem z tym przedsiębiorstwem zaprojektujesz własną „wizytówkę” firmy! Taniość, szybkość wykonania, elastyczność w obsłudze zamówień, a także solidność, gwarantowane.

Opracowanie:
Zielona Góra, Zatorze (d. Stary Kisielin) 9
tel. 605 671 847
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz