Materiał Partnera

Pięć prostych sposobów na uatrakcyjnienie wesela

Pięć prostych sposobów na uatrakcyjnienie wesela

Przyjęcie weselne to wyjątkowa okazja, którą każda młoda para chce świętować w niezapomniany sposób. Obok kwestii organizacyjnych, takich jak sala, jedzenie oraz muzyka, uwzględnić należy specjalne atrakcje. Możliwości mamy tu wiele, tak więc każdy znajdzie coś, do odpowiada jego możliwościom finansowym oraz upodobaniom. Poniżej przedstawiamy pięć ciekawych pomysłów.

Bogaty bufet dla gości

Jedzenie i napoje to bardzo ważny aspekt każdej imprezy okolicznościowej i wesele nie jest pod tym względem wyjątkiem. Warto zastanowić się nad atrakcjami z nimi właśnie związanymi. Coraz częściej bowiem restauracje oferują specjalne stoły – na przykład z deserami i słodyczami czy też z wędlinami i mięsami. Wzbogacają one menu serwowane na przyjęciu i zapewniają smaczny poczęstunek pomiędzy tymi głównymi serwowanymi przez kuchnię. Stół ze słodkościami na pewno przyciągnie też uwagę dzieci obecnych na przyjęciu. Atrakcyjnym elementem takiego bufetu może być czekoladowa fontanna. Zanurzać w niej można owoce, pianki lub ciastka do tego przygotowane.

Jeśli decydujemy się na udostępnienie gościom baru, możemy zaangażować barmana, który zainteresuje weselników widowiskowym pokazem sztuki barmańskiej. Powstałe tak kolorowe drinki mogą być na koniec pokazu podane widzom.

Usługi fotograficzne na weselu

Tradycją jest zatrudnianie fotografa i kamerzysty, którzy zajmą się uwiecznieniem uroczystości na zdjęciach oraz filmie. Coraz większą popularnością cieszą się jednak mniej „profesjonalne” rozwiązania w tym sensie, że nie są to fotografie wyselekcjonowane i poprawione przez profesjonalistę, ale robione spontanicznie i na miejscu. Wynajem fotobudki na wesele da gościom możliwość fotografowania siebie z różnego rodzaju zabawnymi gadżetami, w ciekawych pozach. Ogromnym plusem jest tu to, że zdjęcia te są od razu drukowane, więc każdy ma dla siebie pamiątkę z wesela. Zainteresowanie fotobudkami sprawia, że usługi te są już powszechnie dostępne zarówno w większych, jak i mniejszych miastach. Na przykład na terenie Szczecina firma Foto-Pstryk oferuje wynajem fotobudki na wszelkie imprezy okolicznościowe – wesela, ale też chrzciny czy imprezy integracyjne.

Czwartym sposobem uatrakcyjnienia wesela będą upominki przygotowane przez parę młodą. Zostawiane dla każdego gościa przy jego miejscu przy stole będą stanowiły miły akcent. W tej roli doskonale sprawdzają się między innymi czekolada, lizaki, dżemy i miody. Możemy też podejść do tego humorystycznie i podarować gościom na przykład jednorazowe alkomaty czy kubki z zabawnymi napisami.

Pokaz fajerwerków o północy

Mało jest atrakcji weselnych tak efektownych, jak pokaz fajerwerków. Przygotowany i zrealizowany przez profesjonalną ekipę może być niezapomnianym punktem przyjęcia, które przyciągnie uwagę weselników. Pamiętać jednak musimy o dopilnowaniu formalności związanych z organizacją pokazów pirotechnicznych, inaczej ciekawa atrakcja może stać się dla nas źródłem nieprzyjemności.

Opracowanie:
Szczecin
tel. 791 688 023
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz