Materiał Partnera

Pan Młody u fryzjera? – fryzura męska na ślub

Pan Młody u fryzjera? – fryzura męska na ślub

O fryzurach damskich na śluby można by było mówić długo. Podobnie jest z tymi dedykowanymi dla panów młodych, o czym niestety wielokrotnie zapominamy. Wielokrotnie bowiem mężczyźni przed własnym ślubem udają się do salonu fryzjerskiego w ostatnim momencie, w którym fryzjer i stylista, muszą „ratować sytuację”. Dowiedz się zatem, jak nie popełnić błędu, zachwycając zarówno Pannę Młodą, jak i gości!

Skonsultuj się ze stylistą kilka miesięcy przed ślubem

Męska fryzura ślubna powinna być ustalona nawet kilka miesięcy przed ceremonią. Musi ona harmonizować się z garniturem, obranym stylem ślubu i wesela, a także co bardzo ważne, z prezencją Panny Młodej. Istotne jest zatem skonsultowanie się z profesjonalnym stylistą fryzur, który pomoże znaleźć najwłaściwsze rozwiązanie, do którego wielokrotnie należy dochodzić małymi krokami. Warto bowiem wiedzieć, że stylizacje wieczorowe, zawsze lepiej uzupełniane są dłuższymi włosami, które można przyciąć i uczesać między innymi w klasyczne formy. To wymaga jednak nawet trzymiesięcznego zapuszczania, podczas którego nie można zapomnieć o podcinaniu i odżywaniu. Odbywać się może ono zarówno w salonie z użyciem specjalistycznych preparatów, jak i w warunkach domowych, po zakupie dobrych szamponów oraz odżywek.

Umów się na modelowanie włosów w dniu ślubu

Samo ścięcie włosów do odpowiedniej długości, może odbyć się nawet na kilka dni przed ślubem. Modelowanie, czyli ostateczne układanie fryzury, bezsprzecznie musi być wykonane kilka godzin przed ceremonią. Dlaczego jest to takie ważne? Nie tylko dla dopracowania fryzury do perfekcji, ale także dla jej utrwalenia tak, aby wytrzymała nawet szaloną weselną zabawę pełną tańców. Najlepsi fryzjerzy znają sztuczki, które pozwolą włosom lepiej prezentować się na zdjęciach i na filmach. Pamiętaj jednak o tym, aby wizytę u fryzjera w dniu ślubu zaplanować z wyprzedzeniem! Prawdziwych ślubnych ekspertów od fryzur męskich i damskich, znajdziesz zatem w salonie HAIR SPA, który prowadzony jest przed Piotra Wróblewskiego.

Garść inspiracji – na jakie fryzury postawić?

Męskie fryzury ślubne powinny być – jak wspomniano – dobierane po uwzględnieniu wielu czynników. W ostatnich latach najbardziej pożądane są jednak przycięcia oraz uczesania klasyczne, które nawiązują do retro styli, a także do ponadczasowej stylizacji. W przypadku krótszych i rzadszych włosów, można postawić na dłuższą górę oraz krótsze boki i tył. Powinny być one jednak perfekcyjnie wycieniowanie tak, aby nadać Panu Młodemu lekki oraz delikatny look pozbawiony drapieżności. Nie oznacza to jednak tego, że na ślub nie można przygotować małego irokeza! Wszystko jest możliwe, pod warunkiem kierowania się umiarem, a także dzięki korzystania z usług profesjonalnych salonów fryzjerskich. Te są nawet w stanie zaproponować mężczyznom stonowaną i wyglądającą naturalnie koloryzację – np. delikatne refleksy.

 

Opracowanie:
Kalisz, Bogumiła i Barbary 17 lok. 11
tel. 661 570 253
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz