Materiał Partnera

Pakowanie wielkogabarytowe maszyn i urządzeń

Pakowanie wielkogabarytowe maszyn i urządzeń

Maszyny i urządzenia w wielu sytuacjach muszą być przetransportowane np. z jednego zakładu produkcyjnego do innego – ładunki ponadnormatywne wymagają specjalnego pakowania. Zajmuje się nim firma Jaremar sp. z o.o. sp.k., która w ramach świadczonych usług jest w stanie zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo wielkogabarytowych maszyn i urządzeń w transporcie.

Wybór odpowiedniego rozwiązania

Przed przystąpieniem do przygotowywania konkretnego ładunku ponadnormatywnego do transportu niezbędne jest ustalenie najważniejszych informacji zarówno o samym towarze, jak i wybranej formie jego dostarczenia do miejsca docelowego. Tego typu dane zebrane przez specjalistów od pakowania wielkogabarytowego maszyn i urządzeń umożliwiają im dopasowanie optymalne rozwiązań dla ładunku. Firma Jaremar sp. z o.o. sp.k. świadcząc kompleksowe usługi w tym zakresie, jest w stanie przygotować pakowanie za pomocą np. folii termokurczliwej czy wykonanych na specjalne zamówienie opakowań drewnianych. Obie metody doskonale sprawdzają się w przypadku maszyn i urządzeń wielkogabarytowych. Dzięki folii termokurczliwej proponowanej przez Jaremar sp. z o.o. sp.k. można zabezpieczyć ponadnormatywne ładunki różnego rodzaju, np. helikoptery, pociągi, samoloty, piece, łodzie, suwnice, dźwigi lub budynki. Folia nałożona przez firmę Jaremar sp. z o.o. sp.k. zapewnia ochronę przed kurzem czy pyłem, a dzięki ścisłemu przyleganiu do elementu nie zabiera dużo miejsca i tym samym nie zwiększa znacząco objętości przygotowanego do transportu ładunku.

Specjalnie wzmocnione

Pakowanie wielkogabarytowe wykonywane przez firmę Jaremar sp. z o.o. sp.k. to także zastosowanie opakowań drewnianych. W tym wypadku przygotowane konstrukcje muszą być w odpowiedni sposób wzmocnione. Wykorzystuje się w tym celu elementy stalowe o sporej wytrzymałości, które umożliwiają umieszczenie w opakowaniu ładunków charakteryzujących się dużą masą. Dzięki dodatkowemu wzmocnieniu opakowania do towarów ponadnormatywnych proponowane przez firmę Jaremar sp. z o.o. sp.k. zapewniają lepszą stabilność i maksymalne bezpieczeństwo mocowania na jednostkach transportowych. Warto wiedzieć, że firma Jaremar sp. z o.o. sp.k. realizuje usługi pakowania wielkogabarytowego maszyn i urządzeń nie tylko w swojej siedzibie, ale też w miejscu wskazanym przez klienta. To znaczne usprawnienie całego procesu logistycznego związanego z transportowaniem ponadnormatywnego ładunku. Pakowanie wielkogabarytowe jest zatem zadaniem dla specjalistów – z powodzeniem radzą sobie z nim profesjonaliści z firmy Jaremar sp. z o.o. sp.k., którzy od wielu lat świadczą tego typu usługi, proponując swoim klientom przemyślane i optymalne rozwiązania z zakresu pakowania i transportu różnego rodzaju towarów.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz