Materiał Partnera

Pakiet medyczny dla Twojego pupila

Pakiet medyczny dla Twojego pupila

Masz psa, kota lub inne zwierzę, będące członkiem rodziny, o które chcesz zadbać jak najlepiej? Prywatne kliniki medyczne to w Polsce zjawisko coraz powszechniejsze, z którego ochoczo korzystają rzesze pacjentów. W przypadku klinik weterynaryjnych zjawisko to nie jest jeszcze tak popularne, a przecież stanowi kompleksowe rozwiązanie dla naszych milusińskich, którzy wymagają pomocy lekarza specjalisty.

Wszystko w jednym miejscu

Choć prywatnych gabinetów weterynaryjnych, szczególnie w dużych miastach, nie brakuje, to jednak kliniki weterynaryjne oferujące kompleksowy zakres usług leczniczych dla zwierząt pojawiają się w Polsce stosunkowo od niedawna.  Ośrodki weterynaryjne takie jak chociażby Centrum Weterynaryjne Ekovet oferują szeroki zakres usług weterynaryjnych, a dodatkowo zapewniają profesjonalne przygotowanie naszych milusińskich do zabiegów i badań, a także pełnowymiarową opiekę i doradztwo po zabiegowe.

Pacjent zdrowy, pacjent piękny…

Poza standardowymi usługami z zakresu opieki weterynaryjnej (jak chociażby: centrum chirurgii, centrum ortopedii, centrum kardiologii, centrum okulistyki itp.), w klinikach tego typu znajdziemy również możliwość skorzystania z usług, które pozwolą nam przeciwdziałać potencjalnym przyszłym schorzeniom. I tak Ekovet oferuje m.in.:

  • Doradztwo w zakresie diety weterynaryjnej oraz bezpośrednią sprzedaż produktów żywnościowych dla zwierząt, które dzięki odpowiedniemu zbilansowaniu sprawią, że kondycja naszych milusińskich będzie zawsze na najwyższym poziomie
  • Usługi stomatologiczne. W ich ramach zadbamy o prawidłowy stan uzębienia zwierzaków, a także dobierzemy odpowiednie preparaty, które pozwolą ten stan utrzymać na dłużej
  • Z kolei w salonie fryzjerskim zadbamy nie tylko o piękny i zdrowy wygląd pupila (w tym również przygotowanie zwierząt do wystaw), ale i uzyskamy porady dotyczące m.in. pielęgnacji poduszek łap lub kosmetyków i codziennej pielęgnacji

 Usługi nietypowe…

Centra weterynaryjne coraz częściej wychodzą naprzeciw potrzeb klientów mniej standardowych, jak np. miłośnicy zwierząt egzotycznych. Jeśli więc posiadamy w swoim domu gady czy egzotyczne ptactwo możemy liczyć na usługi w zakresie profilaktyki chorób zakaźnych, diagnostyki laboratoryjnej czy zabiegów chirurgicznych.

Ciekawą i dość nowatorską ofertą jest Centrum medycyny regeneracyjnej, w którym wysokiej klasy specjaliści oferują m.in.: terapie komórkami macierzystymi, wspomagające czworonożnych pacjentów w leczeniu zmian zwyrodnieniowych stawów czy urazów kości.

Hodowcy zwierząt również odnajdą w ofercie coś dla siebie. Pojawiające się coraz częściej problemy z zakresu antykoncepcji, schorzeń układu płciowego sprawiły, że centra weterynaryjne coraz częściej oferują pełen zakres usług w dziedzinie rozrodu małych zwierząt (głównie psów i kotów).

Opracowanie:
Wrocław, Metalowców 29 B
tel. 71 373 83 50
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz