Materiał Partnera

Ozdobne i stylowe - tkaniny pikowane

Ozdobne i stylowe - tkaniny pikowane

Tkaniny i przedmioty pikowane są eleganckie, przyjemne w dotyku i bardzo ozdobne. Znakomicie wyglądają we wnętrzach zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Dzięki pikowaniu powstaje nowa struktura; pomiędzy dwie zszywane tkaniny wprowadza się ocieplającą warstwę, np. miękkiej bawełny, wełny lub innego surowca. Poprzez zastosowanie pikowania, warstwy materiału są rozłożone równomiernie, materiał ocieplający nie zmienia położenia, a przy okazji powstaje estetyczny, ciekawy wzór.

Różnorodne możliwości

Pikowanie to praktyczny sposób na ocieplenie materiału, jednakże w grę wchodzi także aspekt wizualny, tkanina może być wykończona w sposób perfekcyjny i artystyczny. Nowoczesne maszyny do pikowania stwarzają dziś niemal nieograniczone możliwości, można wybierać wśród różnorakich wzorów i ornamentów. Dzięki temu, że mają wbudowany system komputerowy, urządzenia te umożliwiają tworzenie własnych, unikatowych wzorów przeszyć. Kołdra, poduszki czy też narzuty na łóżka w sypialni, uszyte z pikowanych materiałów są bardzo ciepłe, miękkie i przyjemne w kontakcie ze skórą. Stanowią piękną dekorację, wyeksponowane w pokoju gościnnym na sofie i fotelach uwodzą kunsztownym wzorem i wspaniale załamują światło na liniach przeszyć. Tkaniny pikowane dobrze wyglądają w zestawieniach kolorystycznych, jak i w jednolitych barwach. Pikowane meble, sofy i fotele prezentują się niezwykle subtelnie, nadają mieszkaniu klasę. Surowym wnętrzom dodają lekkości i finezji, są niezastąpione zwłaszcza w pokojach kobiecych.

Piko Bis Zygmunt Jarecki i Spółka to firma, której możesz zaufać. Specjaliści pikują tu materiały ze szczególną starannością. Przedsiębiorstwo ma do dyspozycji świetnie wyposażony park maszynowy, który umożliwia tanie, szybkie i wysokiej jakości pikowanie. Dba się tu o najdrobniejszy detal pikowania tkanin, dlatego do Klienta trafiają produkty najlepszej klasy. Niezawodne urządzenia oraz profesjonalna kadra umożliwiają wykonanie ambitnych projektów niezwykle wymagających Klientów. Do produkcji wykorzystuje się tu jedynie pewne i sprawdzone materiały, posiadające certyfikat na niepalność i odznaczające się wysoką jakością. Przedsiębiorstwo swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych, jak i firm handlowych. Firma śmiało realizuje najróżniejsze projekty i nigdy nie zamyka się na współpracę.

Piko Bis oferuje:

Firma ma do dyspozycji własny transport, w zależności od potrzeby odbiera i dowozi produkty do Klienta.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz