Materiał Partnera

Outsourcingowe usługi przewozu materiałów sypkich!

Outsourcingowe usługi przewozu materiałów sypkich!

Transport krajowy i międzynarodowy związany z materiałami sypkimi jest bardzo wymagający. Procesy logistyczne zarówno załadunku, jak i samego przewozu, muszą być bardzo precyzyjne oraz wykonywane przy użyciu nowoczesnych urządzeń, sprzętów i maszyn. Ważne są między innymi innowacyjne naczepy typu ruchomej podłogi Walking Floor. Dowiedz się, czym wyróżniają się outsourcingowe usługi przewozu materiałów sypkich!

Obsługa zewnętrzna

Z outsourcingowych usług transportu materiałów sypkich korzysta bardzo wiele firm z branży budowlanej. Nie każda hurtowania tego typu surowców, jest w stanie zagwarantować swoim klientom nowoczesny sprzęt przewozowy, czy nawet własny transport. Podejmując współpracę z firmami, które posiadają innowacyjne pojazdy z przystosowanymi naczepami, znacznie sprawniej realizowane są procesy dotyczące logistyki i spedycji. Zewnętrzne podmioty z branży zatrudniają również prawdziwych ekspertów, którzy tworzą złożone harmonogramy przewozów, a także wykorzystują kompleksowe rozwiązania monitoringu transportów. Mowa między innymi o satelitarnym określaniu położenia pojazdu z ładunkiem, czy też o programach i narzędziach, pozwalających na zmienianie tras, np. w przypadku ich zablokowania. Takimi działaniami zajmuje się szeroko wyspecjalizowana w branży firma Waszkiewicz transport ciężarowy, która działa, jako przewoźnik krajowy i międzynarodowy, jako firma spedycyjno-logistyczne (np. usługi optymalizacji logistycznej), czy też, jako wypożyczalnia pojazdów oraz maszyn. Posiadana szeroka flota pojazdów ciężarowych i budowlanych, pozwala również na świadczenie działań z zakresu robót ziemnych! W ich przypadku świetnie sprawdzają się naczepy typu Walking Floor!

Ruchome podłoże naczep – Walking Floor!

Do bardzo innowacyjnych naczep ciężarowych, które pozwalają na transportowanie dużej ilości materiałów sypkich, zalicza się te typu Walking Floor. Wiele z tego typu rozwiązań, pozwala na ładowanie piasku, żwiru, czy kruszyw, poprzez ścianę boczną, bądź też przez górną część naczepy. Najważniejsza jest jednak technologia Walking Floor, która jest niczym innym, jak ruchomą podłoga. Dzięki temu w prosty sposób można wyładować surowce sypkie po dotarciu ładunku w wyznaczone miejsce. Warto jednak wiedzieć, że takie naczepy są bardzo drogie i stać na nie obecnie głównie firmy, które zalicza się do dużych ośrodków przemysłowych lub, które świadczą opisywane outsourcingowe usługi transportowe, krajowe, czy też międzynarodowe. Korzystanie z ich pomocy, pozwala rozwijać się dynamicznie nawet małych firmom!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz