Materiał Partnera

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Dar-Spaw, czyli Twoja droga do sukcesu.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Dar-Spaw, czyli Twoja droga do sukcesu.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Dar –Spraw to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją. Swoją działalność firma rozpoczęła w 1970 roku jako przyzakładowy ośrodek Budownictwa Urządzeń Gazowniczych Gazobudowa Zabrze. Obecnie przedsiębiorstwo zajmuje się kształceniem kandydatów na spawaczy i zgrzewaczy. Dlaczego warto zdecydować się na naukę właśnie w tym ośrodku?

Gruntowne szkolenie pod okiem profesjonalistów

Zarówno spawacze, jak i zgrzewacze to najbardziej poszukiwani pracownicy w branży przemysłowej i budowlanej. Pracodawcy oferują im z miejsca atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz godziwe wynagrodzenie. Wiele miejsc pracy czeka także poza granicami kraju. Aby zostać przedstawicielem któregokolwiek z tych zawodów, należy ukończyć specjalistyczny kurs. Odpowiednie uprawnienia nadawane są kursantowi, który uzyskał pozytywny wynik na egzaminie, potwierdzającym jego kwalifikacje. Ośrodek Szkolenia Zawodowego Dar-Spaw oferuje do niego solidne przygotowanie. Firma posiada aż dwadzieścia stanowisk do spawania metodami MMA, MAG/MIG i TIG. Kursanci uczą się fachu pod okiem profesjonalistów z użyciem nowoczesnego sprzętu renomowanych marek. Kurs na spawacza to jedno z najczęściej wybieranych przez młodych mężczyzn szkoleń. Na terenie ośrodka odbywają się także profesjonalne kursy zgrzewania termoplastycznego. Ukończenie kursu zgrzewacza daje możliwość zatrudnienia np. przy budowie gazociągów ciśnieniowych. Aby przystąpić do wybranego szkolenia należy być osobą pełnoletnią, posiadającą przynajmniej podstawowe wykształcenie. Konieczne będzie również przedstawienie orzeczenia lekarskiego, które potwierdzi zdolność kandydata do pracy w charakterze spawacza czy zgrzewacza. Każdy kurs w firmie Dar-Spaw dzieli się na część teoretyczną oraz część praktyczną. W części teoretycznej kursanci zapoznają się z przepisami prawnymi, zasadami bhp i higieny pracy oraz opisem konkretnego stanowiska.

Fachowa kadra

Doskonałe warunki szkoleniowe to nie wszystko. Na sukces kursu składają się także wykładowcy i instruktorzy, który w sposób jasny i zrozumiały potrafią przekazać swoją wiedzę. Zespół szkoleniowy Dar-Spaw składa się z Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika oraz wysokiej klasy Europejskiego Instruktora Spawalnictwa w wielu metodach. Każdego z członków zespołu charakteryzuje wieloletnie doświadczenie w pracy, cierpliwość oraz chęć nauki osób, które pragną pracować w zawodzie. Ponadto firma współpracuje w zakresie szkoleń z wieloma cenionymi zakładami pracy w Zabrzu. Kursanci, którzy szczególnie przyłożą się do nauki, mogą liczyć na zatrudnienie w jednym z nich. Dar-Spaw to kursy, które pozwolą na zdobycie gruntownej wiedzy w przyjemnej atmosferze oraz w atrakcyjnej cenie.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz