Materiał Partnera

Ośrodek szkolenia kierowców AUTOGRYF – nowoczesne podejście do nauki jazdy

Ośrodek szkolenia kierowców AUTOGRYF – nowoczesne podejście do nauki jazdy

Szkoła jazdy AUTOGRYF znajduje się w Żukowie w woj. pomorskim. Firma oferuje kursy nauki jazdy i przygotowanie do egzaminu w kategorii B. Szkoła może poszczycić się wysoką zdawalnością swoich kursantów podczas państwowych egzaminów na prawo jazdy. Doświadczeni instruktorzy dbają o wysoki poziom szkolenia i bezstresową atmosferę. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Ośrodka szkolenia kierowców AUTOGRYF.

Kurs na prawo jazdy kat. B w szkole jazdy AUTOGRYF z Żukowa w woj. pomorskim

W Ośrodku szkolenia kierowców AUTOGRYF szkolenia przeprowadzane są na samochodach marki KIA RIO oraz TOYOTA YARIS – czyli tych samych, na jakich będzie odbywał się egzamin państwowy. Wszyscy kursanci otrzymują w tej szkole bezpłatne materiały szkoleniowe, w skład których wchodzą m.in. podręczniki dla kierowców oraz przykładowe testy i materiały ułatwiające przyswojenie niezbędnej wiedzy. Program szkolenia opiera się na 30 godzinach lekcyjnych zajęć teoretycznych oraz 30 godzinach zegarowych zajęć praktycznych. Podczas wykładów wykorzystywane są atrakcyjne prezentacje multimedialne, wyjaśniające wiele zawiłości w przepisach ruchu drogowego, a podczas zajęć praktycznych kursanci uczą się technik jazdy samochodem i wykonywania różnego rodzaju manewrów.

W siedzibie firmy znajduje się komputer z zainstalowanym programem egzaminacyjnym, z którego w godzinach pracy biura mogą korzystać wszyscy kursanci. Dzięki temu mogą oni lepiej przygotować się do państwowego egzaminu teoretycznego, ponieważ program posiada bazę kilku tysięcy pytań obowiązujących podczas egzaminu.

Czego nauczysz się na kursie jazdy kat. B?

Podczas kursu jazdy kat. B w Ośrodku szkolenia kierowców AUTOGRYF poznasz aktualnie obowiązujące zasady i przepisy ruchu drogowego. Wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy nauczą cię również, jak przewidywać i rozpoznawać potencjalne zagrożenia drogowe i jak na nie reagować. Podczas kursu nauczysz się technik poprawnej jazdy oraz bycia odpowiedzialnym i kulturalnym uczestnikiem ruchu drogowego. W ramach kursu będziesz miał także możliwość uczestniczenia w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy medycznej.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz