Materiał Partnera

Oryginalny prezent dla najbliższych

Oryginalny prezent dla najbliższych

Szukając oryginalnego prezentu dla najbliższych, często chcemy, aby nawiązywał on do relacji lub wydarzenia łączących nas z obdarowywanymi. To najlepszy sposób na podarek, który na długo zapadnie w pamięć takiej osoby. Dzisiaj na szczęście z pomocą przychodzi nam wiele ciekawych rodzajów sztuki i wielu utalentowanych artystów.

VooArts to firma, która specjalizuje się w tworzeniu obrazów metodą string art. Do przygotowania oryginalnego dzieła tą techniką potrzeba nam drewnianej deski o określonych wymiarach, sznurka lub kordonka oraz gwoździ. To idealny sposób na przygotowanie spersonalizowanego prezentu z okazji ważnej uroczystości lub rocznicy, jak również ciekawy element dekoracji wnętrza. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i razem z klientem opracowujemy ostateczny wzór, jaki naniesiemy na obraz. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i realizujemy zamówienia dla firm, sklepów oraz galerii.

String art

Sztuka, która do tworzenia dzieł wykorzystuje sznurek i gwoździe, powstała jako próba wytłumaczenia zawiłości matematycznych uczniom. Taka forma tworzenia opiera się bowiem na tworzeniu linii, które przecinają się w określony sposób, a przez to tworzą figury geometryczne i oryginalne wzory. W taki sposób można zilustrować mandale, kwiaty, zwierzęta i budynki. Do tworzenia takich dzieł potrzebna jest przede wszystkim twarda powierzchnia. W VooArts wykorzystujemy drewniane deski o różnych wymiarach, które na życzenie klienta malujemy na określony kolor lub pozostawiamy w ich oryginalnej formie. Ważne, aby powierzchnia była na tyle twarda, aby można było w nią wbić gwoździe. Do tworzenia dzieł można wykorzystać tradycyjne metalowe gwoździe z niewielkimi łepkami. Ciekawym akcentem jest wykorzystywanie kolorowych gwoździ, które dodatkowo podkreślają linie i obrys tworzonego wzoru. Najważniejszym elementem jest jednak wykorzystywany sznurek lub kordonek. Ostateczny wybór, co do rodzaju sznurka zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Jeśli zależy nam na delikatnym i nostalgicznym wyglądzie tworzonego wzoru lepiej wykorzystać kordonek lub mulinę. Jeśli zależy nam na dokładniejszym zapełnieniu tła, sprawdzi się tu najlepiej naturalny sznurek. To, że tak przygotowane obrazy ściśle nawiązują do naturalnych surowców to ich największa zaleta. Prezentują się stylowo i elegancko w każdym wnętrzu.

Dzieła na zamówienia

Klienci coraz bardziej doceniają możliwość przygotowania spersonalizowanego prezentu z okazji urodzin, imienin, rocznicy, ślubu, komunii, świąt czy firmowej uroczystości. Ponieważ na takim obrazie może znaleźć się niemal wszystko, również napis lub ważna dla nas data to jest to idealny prezent z okazji ślubu. Figurki całujących się chłopca i dziewczynki z datą ślubu, symbolizujące parę młodą przedmioty i ważny dla nich cytat z pewnością zachwycą i pozostaną na długo w pamięci! Mapa świata na czarnym tle to idealny element dekoracyjny do sypialni podróżnika lub biura podróży! Ponieważ do produkcji obrazów wykorzystujemy materiały wysokiej jakości, z pewnością będzie to piękna i trwała ozdoba do każdego domu lub biura.

Opracowanie:
Wola Kurowska 45
tel. 797 234 244
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz