Materiał Partnera

Ol-car – ekspresowe usługi transportowe

Ol-car – ekspresowe usługi transportowe

Firma Ol-car powstała w 1999 roku. Swoją siedzibę ma w Nowej Wsi pod Rzeszowem w woj. podkarpackim. Oferuje ekspresowe usługi kurierskie na terenie całej Polski. Może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej. Dysponuje własną flotą pojazdów. Sprawdź, czym jeszcze wyróżnia się jej oferta i dlaczego warto skorzystać z jej usług.

Ekspresowe usługi transportowe

Firma Ol-car oferuje usługi transportowo-spedycyjne na terenie całego kraju. Współpracuje zarówno z przedsiębiorcami, jak i klientami indywidualnymi. Realizowała już wiele zleceń na dostarczanie towarów do hipermarketów. Ol-car może pochwalić się niemal 20-letnim doświadczeniem w branży transportowej, dzięki czemu doskonale potrafi spełnić oczekiwania i potrzeby swoich klientów. Decydując się na współpracę z Ol-car możesz liczyć na kompleksową obsługę spedycyjną oraz pełen nadzór nam powierzonymi ładunkami. W przypadku większych zamówień istnieje możliwość negocjowania ceny usług. Najwyższą jakość obsługi zapewniają pracownicy posiadający uprawnienia ADR.

Transport dedykowany – usługi dla wymagających klientów

Najbardziej wymagający klienci mogą skorzystać z usług transportu dedykowanego. Usługa ta zapewnia dostarczenie przesyłki w ekspresowym tempie. Transport przesyłki realizowany jest w systemie door to door, z pominięciem wszelkich przeładunków i doładunków, dzięki czemu można mieć pewność, że towar zostanie dostarczony do adresata w nienaruszonym stanie. Pojazd, jakim usługa zostanie zrealizowana, jest optymalnie dobierany zarówno do trasy, jak i rodzaju przewożonego towaru. Wszystkie przesyłki są odpowiednio zabezpieczone przed kradzieżą lub zagubieniem podczas sortowania.

Ol-car – tu stawia się na zadowolenie klientów

W Ol-car każdy klient traktowany jest indywidualny, dlatego ceny usług są określane dla każdego zlecenia osobno. Firma stawia na profesjonalizm i rzetelne wykonywanie usług, dlatego jej pracownicy są do dyspozycji przez 24h na dobę. Taki system pracy sprawia, że przesyłki zawsze dostarczane są terminowo. Wszyscy kierowcy pracujący w Ol-cars posiadają uprawnienia ADR. Firma dba o najwyższe standardy świadczonych usług, dlatego zapewnia bezpieczeństwo powierzonych przesyłek. Ol-car posiada OC przewoźnika na trasach krajowych i międzynarodowych. Ochrona mienia zaczyna się w momencie przejęcia towaru przez pracownika Ol-car, a kończy w momencie doręczenia jej do rąk adresata.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz