Materiał Partnera

Oklejanie witryn doskonałą metodą na promocję firmy

Oklejanie witryn doskonałą metodą na promocję firmy
Oklejenie witryny materiałami reklamowymi daje możliwość łatwego zauważenia lokalu, który należy do konkretnego przedsiębiorstwa. Wielu właścicieli firm stosuje właśnie tę metodę promocji, jednak w tym wypadku konieczne jest zastosowanie odpowiedniej folii. Z tego względu usługi oklejania witryn warto zlecić profesjonalistom, którzy są w stanie zaproponować wiele rozwiązań – jakich dokładnie?

Projekt jest najważniejszy

Zanim jednak folia przeznaczona na oklejenie witryny zostanie wyprodukowana, konieczne jest stworzenie przemyślanego projektu graficznego. Przeważnie wykorzystuje on wiele kolorów, dlatego jego przeniesienie na formę fizyczną wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań technicznych. Dysponują nimi wyłącznie najlepsze punkty zajmujące się drukiem – jednym z nich jest firma Strefa Xero - Druk i Reklama Sp. z o.o., która swoim klientom proponuje możliwość kompleksowego oklejenia witryny z użyciem rekomendowanych przez specjalistów folii.

Może być ona zarówno jednokolorowa, jak i przygotowana w postaci wielobarwnej. Jest przede wszystkim dopasowana pod względem wymiarów. To niezwykle istotne – w tym zakresie wymagana jest precyzja oraz ogromny profesjonalizm, co pozwala dokładnie okleić witrynę na całej jej powierzchni. Tym samym maksymalnie wykorzystuje się potencjał reklamowy. Ważny jest też wybór właściwego typu folii – może być ona np. matowa, ale też błyszcząca. Czym jeszcze charakteryzują się poszczególne rodzaje materiału stosowanego do oklejania witryn?

Różne rodzaje folii

W przypadku oklejania witryn można zastosować m.in. folię mleczną. Doskonale sprawdza się ona do dekorowania szyb, tworząc niezwykle interesujący wizualnie efekt mrożonego szkła. Istnieje też możliwość przygotowania projektu na folii One Way Vision, czyli takiej, która wyróżnia się przepuszczalnością światła na poziomie 50%. Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest jednak zdecydowanie folia ploterowa, która daje najwięcej możliwości klientom.

To właśnie wykorzystanie takiej folii zapewnia m.in. wielobarwność, ale też matowe lub błyszczące wykończenie. W ofercie renomowanych drukarni znaleźć można również folię odblaskową czy fluorescencyjną, a asortyment uzupełnia niezwykle interesująca folia witrażowa. Warto też pamiętać o wydruku solventowym na folii monomerowej. W tym wypadku korzystną opcją dodatkową jest możliwość przygotowania materiału promocyjnego w taki sposób, by zabezpieczał on przed promieniowaniem UV. Każdy z typów folii będzie w stanie zmienić w trwałe oklejenie witryny wyłącznie renomowana drukarnia, co także należy mieć na uwadze.

Opracowanie:
Warszawa, Grójecka 76
tel. 22 668 44 74
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz