Materiał Partnera

Oferta taxi dla firm. Czy warto z niej skorzystać?

Oferta taxi dla firm. Czy warto z niej skorzystać?

Wiele firm rozwija się coraz szybciej i potrzebuje sprawnego oraz szybkiego systemu przewozów ludzi oraz ważnych dokumentów czy projektów. Z pomocą przychodzi oferta taksówek dla firm – dzięki rozliczeniom bezgotówkowym, rabatom przy stałej współpracy i gotowości do przejazdu w każdym momencie to doskonały sposób na szybkie i sprawne przejazdy firmowe.

Zdarza się, że w godzinach pracy musimy szybko przedostać się z punku A do punku B, pisząc po drodze kilka ważnych maili czy wykonując telefony. Jest to niemożliwe, kiedy sami prowadzimy samochód – dzięki taksówce możemy bez problemu się przemieszczać, jednocześnie nie tracąc czasu. To doskonałe rozwiązanie, kiedy jedziemy na ważne spotkanie z kontrahentem, czy na spotkanie do innego oddziału firmy, gdzie przedstawimy nasz nowy projekt. Jakie są zalety współpracy z firmą zajmującą się przewozem osób?

Opłaty bezgotówkowe

Dzięki umowie z firmą przewozową nie musimy się każdorazowo martwić o opłaty. Jeśli firma udostępnia taksówki swoim pracownikom może ich wyposażyć w indywidualne karty klienta. Istnieje możliwość ustawienia maksymalnych kosztów lub liczby przejazdów, które ma do dyspozycji pracownik. W przypadku jednorazowych przejazdów możemy również udostępnić voucher, który można wydrukować lub wysłać mailowo danej osobie.

Co więcej, bezgotówkowo z taksówki możemy korzystać również w innych miejscowościach, nie tylko na terenie miasta, w którym znajduje się nasza firma. Przejazdy z karty klienta czy vouchery mogą być honorowane również we współpracujących kompaniach taksówkarskich innych miast.

Pełna kontrola nad wydatkami

Dzięki umowie mamy dostęp do wszystkich danych, takich jak zestawienie przewozów, użycie kart klienta lub wykorzystane vouchery. Sprawę ułatwiają również rozliczenia miesięczne, generowane wraz z fakturą. Dzięki temu możemy mieć pełną kontrolę nad comiesięcznymi wydatkami.

Dane statystyczne, które otrzymujemy wraz z fakturą pomogą dokładnie zweryfikować kwotę zawartą na fakturze. Dzięki temu możemy dokładnie rozplanować wydatki w firmie i w razie potrzeby zmodyfikować dostępną liczbę lub kwotę przejazdów.

Komfortowe przejazdy zawsze na czas

Usługi dostępne całodobowo, przejrzysty system rozliczeń, możliwość zaplanowania podróży, przewozu osób lub mienia – to niewątpliwie największe zalety oferty taxi dla firm. Jeśli branża, w której pracujemy wymaga od nas, naszych pracowników czy kontrahentów częstych podróży warto rozważyć podjęcie stałej współpracy. To nie tylko wygoda, ale również oszczędność – stali klienci mogą zazwyczaj liczyć na bardziej atrakcyjne ceny.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz